handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Кіровоградців навчать слідкувати за використанням публічних коштів

23 жовтня експерти Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» проведуть майстер-клас з користування єдиним веб-порталом використання публічних коштів e–data.gov.ua. Під час майстер-класу спеціалісти навчать як працювати з веб-порталом та розкажуть про можливості контролю ефективності використання бюджетних коштів.

Майстер-клас передбачає:

1.        Презентацію законодавчих нововведень щодо публічності використання державних коштів.

2.        Висвітлення основної інформації про єдиний веб-портал використання публічних коштів e–data.gov.ua.

3.        Відпрацювання практичних завдань по роботі з веб-порталом, спілкування між учасниками.

 

Проводитимуть майстер-клас: Олена Дмитренко та Костянтин Данильченко, аналітики КОВ ВБО «ВМ ЛЖВ».

До участі у заході запрошуються громадські активісти, журналісти, політики та всі, кого цікавить здійснення контролю за бюджетними коштами.

Бажаючих взяти участь у майстер-класі просимо повідомити на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. 097-282-65-21, 050-86421-80 до 19 жовтня. Контактна особа ‑ Володимир Бочаров-Туз.

Про місце проведення всіх зацікавлених осіб буде повідомлено додатково.

 

Довідка:

15 вересня Міністерство фінансів презентувало єдиний веб-портал використання публічних коштів e–data.gov.ua. Цей ресурс дає змогу отримати інформацію про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку. Веб-портал є новим дієвим механізмом контролю за використанням бюджетних коштів, яким може скористатися кожен охочий.

Нині в Україні 76 500 установ та організацій, що функціонують за кошти державного бюджету. Веб-портал «E-Data» працює цілодобово та оновлюється щодня. Інформацію, отриману з нього, можна відфільтрувати за різними параметрами, сформувати в документ та завантажити (в т.ч. в форматі Excel). Такий документ може бути використаний як доказова база в суді.

 

Додатково:громадські активісти КОВ ВБО «ВМ ЛЖВ виступають ініціаторами створення громадської експертної групи при Департаменті охорони здоров’я Кіровоградської державної адміністрації. Громадська експертна група сприятиме створенню на Кіровоградщині ефективної медицини, зокрема і через раціональне використання місцевих коштів.