handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Кіровоградське відділення ЛЖВ оголошує конкурсні торги на закупівлю канцтоварів

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів (далі – „Оголошення”)

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»(далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю канцтоварів.

Джерело фінансування закупівлі– Дана закупівля необхідна для забезпечення канцтоварами для потреб співробітників організації для реалізації проекту «Життя для всіх» на виконання Угоди №071-GF-15-MAвід 01.01.2015р., що фінансується Всеукраїнською благодійною організацією “Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

 

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

 

Назва

Кількість

Додаткова інформація

1

Канцтовари

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Щомісячно з 20 серпня 2015 р. по 30 червня 2017 року

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Канцтовари

Додаток 1 (з чітким дотриманням переліку товарів, найменування та інших характеристик)

Безготівковий розрахунок

Тендерна пропозиція

Фіксована вартість товарів (не менше ніж 1 (один) місяць з дати підписання договору)

Тендерна пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності.

(У тендері можуть брати участь юридичні особи та ФОП, які займаються продажем канцелярських товарів. При цьому ФОП, які подаються на конкурс, повинні  мати відповідні КВЕДи на надання  послуг/виконання робіт, передбачених предметом закупівлі).

Копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи-підприємця або фізичної особи-підприємця або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності;

Копія Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку;

Витяг з реєстру платників єдиного податку  абодовідки з податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад тендерної пропозиції:

1.      Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;

2.      Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);

3.      Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (Боєва Наталія Георгіївна, головний бухгалтер, м.Кіровоград, вул.Преображенська,2, поверх 6, офіс 12, тел. (066)1110393, (0522)246904, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

1.      Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

2.      Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіренимипідписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, топечаткою та підписом уповноваженої особи.До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.      Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.      Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5.      Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.      Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацієютендерних пропозицій.

7.      У разі, якщо тендернапропозиціянадійшлапісля спливу кінцевого терміну прийманнятендерних пропозицій, то конвертз такою тендерною пропозицієюне розкривається і повертається організацієюна адресу відправника.

8.      До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

·         Учасник ознайомлений           з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).

·         участь у закупівліпов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлібуде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна Україна індекс 25006 місто Кіровоград вул. Преображенська буд. 2 поверх 6  офіс 12.

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 24 липня 2015 року з9год. 30 хв. по 06 серпня 2015 року до 17 год. 00 хв.) за київським часом.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозиційвід учасників:

 «06» серпня 2015 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«07» серпня 2015 року, о 10 год.00 хв. за київським часомза адресою:  25006, м.Кіровоград, вул.Преображенська, 2, поверх 6, офіс 12.

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

  Методика обрання переможця конкурсних торгів.Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організаторавідбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгівобирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

Додаткова інформація (у разі необхідності)

 

Голова правління                                                         Александров О. А.

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

Список-мінімум необхідних товарів

(список не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди)

Назва

Кількість

шт.

Вартість (грн./зазначити без ПДВ чиз ПДВ)

 

Папірофісний Maestro Standard А4 (500 арк)

1 уп.

 

 

Папірофісний LazerCopyА4 (500 арк)

1 уп.

 

 

Папірофісний UniCopyА4 (500 арк)

1 уп.

 

 

Папірофісний SkiperА4 (500 арк)

1 уп.

 

 

Папірофісний CaptainА4 (500 арк)

1 уп.

 

 

Файли глянцеві OfficeMan А4, 100 шт

1 уп.

 

 

Файли "Buromax" А4, 100 шт

1 уп.

 

 

Файли "Navarro А4", 100шт

1 уп.

 

 

Файли "Economix" А4 , 40мкм 100 шт

1 уп.

 

 

Файли "Buromax"А5, 40мкм, 100шт

1 уп.

 

 

Файли "Economix" А5 , 40мкм 100 шт

1 уп.

 

 

Клей- олівець "Buromax", 8г

шт.

 

 

Клей- олівець "Buromax", 15г

шт.

 

 

Клей-олівець "Economix" 8гр

шт.

 

 

Клей-олівець "Economix" 15гр

шт.

 

 

Клей-олівець "Skiper" 8гр

шт.

 

 

Клей-олівець "Skiper" 15гр

шт.

 

 

Клей ПВА "Economix", 100мл

шт.

 

 

Клей ПВА "Buromax", 100мл

шт.

 

 

Клей ПВА КіП, 100мл

шт.

 

 

Папка швидкозшивач EkonomixА4

шт.

 

 

Папка швидкозшивач"Buromax", А4

шт.

 

 

Папка швидкозшивач Navarro, А4

шт.

 

 

Папка-конверт на кнопці"Buromax"А4

шт.

 

 

Папка-конверт на кнопці"Economix"  А4

шт.

 

 

Папка-конверт на кнопці"Axent"А4

шт.

 

 

Папка картонна на зав’язках  "Бумвест St-t ", А4

шт.

 

 

Папка картонна на зав’язках  "Справа ", А4

шт.

 

 

Папка на резинці  "Buromax ", А4

шт.

 

 

Папка на резинці  "Axent", А4

шт.

 

 

Папка на резинці  "Datum", А4

шт.

 

 

Коректор "Buromax", з пензликом, 20мл

шт.

 

 

Коректор "Штрих", з пензликом, 27мл

шт.

 

 

Корректор-ручка Navarro, 6 мл

шт.

 

 

Корректор-лента "Buromax", 5мм х 6м

шт.

 

 

Папка-реєстратор NavarroА4 , 70 мм

шт.

 

 

Папка-реєстратор "Buromax"А4, 70 мм

шт.

 

 

Папка-реєстратор Navarro, А4, 50 мм

шт.

 

 

Папка-реєстратор "Buromax", А4, 50 мм

шт.

 

 

Папка-реєстратор А4 8см , "Economix"

шт.

 

 

Папка-реєстратор "Buromax"А5, 70 мм

шт.

 

 

Папка-реєстратор Donau Master А5, 75 мм

шт.

 

 

Папка-реєстратор А5 8см чорна,"Economix"

шт.

 

 

Стрічка клейка "Buromax" 48ммх90мх45мкм 

шт.

 

 

Стрічка клейка "Concept" 48ммх270мх40мкм 

шт.

 

 

Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки