handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Знам’янська міська лікарня - відмінник у «ProZorro»

Не тільки зрадами, а й перемогами: лікарня з районного центру показує чи не найвищу активність у «ProZorro».

За п’ять місяців нинішнього року Знам’янська міська лікарня ім. А. Лисенка у системі публічних закупівель «ProZorro» заощадила 9%, тоді як економія закладів охорони здоров’я Кропивницького – 3%. Про це інформують аналітики КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

За 2017 рік Знам’янська міська лікарня ім. А. Лисенка оголосила 124 процедури, з яких 80 - було завершено. Майже третина від усіх закупівель – це закупівлі медичних препаратів, виробів і обладнання. У той час, як деякі лікарні через «ProZorro» взагалі не купують медичні вироби.

«Із 80 завершених процедур, 75 – це допорогові закупівлі, які дозволили закладу суттєво підвищити відсоток економії. Адже 75% загальної економії закладу (89 239 грн.) відбулись на допорогах. Саме активна діяльність цього закладу на допорогових закупівлях доводить нашу гіпотезу про те, що це шлях до збільшення економії, який відкриває можливості для закладу витратити заощаджені кошти на недофінансовані потреби. Закликаємо інші заклади охорони здоров’я брати приклад та більш активно використовувати допорогові закупівлі», - відзначає аналітик Аліна Логінова.

Загалом закупівлі у системі «ProZorro» Знам’янською міської лікарнею ім. А. Лисенка були здійснені на 1 221 207 гривень. Відтак, економія становить майже 120 тисяч гривень.

Довідково: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» здійснює свою діяльність щодо налагодження соціальної підзвітності влади в рамках проекту «Кіровограду - соціально підзвітну медицину» за підтримки МФ «Відродження».