handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Громадські активісти Кропивницького вимагають реформу медицини

136 000 українців можна врятувати щороку нормальною медициною, переконані громадські активісти Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», які 6 червня вийшли на всеукраїнську акцію «Година смерті».

Активісти та небайдужі містяни звернулися до народних обранців з вимогою проголосувати за законопроекти Міністерства охорони здоров’я по реформі фінансування медицини.

«Ми хочемо досягти того, щоб депутати проголосували «ЗА» ці законопроекти в першому читанні і в цілому. Лише за таких умов ця реформа зможе стартувати вже цього року. Якщо ж цього не відбудеться - вона відкладеться на роки», - зазначила Голова правління КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Юлія Чабанюк.

Учасники акцiї «помирали» і лягали на землю, а їх силует обводили крейдою та нумерували. Таким чином активісти показали, що вiд рiзних захворювань в Україні щогодини помирає 67 людей.

До активістіввийшов директор департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко, який відзначив, готовність нашої області до реформи.

«Державою буде визначено певний перелік послуг, які будуть безкоштовні. У цей пакет ввійде саме медична допомога», - зауважив Олег Рибальченко.

У свою чергу, активісти підготували та передали письмове звернення до голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка з проханням підтримати вимоги та звернутися до народних депутатів.