handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Медзаклади Кропивницького із оголошених у «ProZorro» 14 закупівель завершили вісім

У системі електронних закупівель «ProZorro» протягом квітня закладами охорони здоров’я Кропивницького було оголошено 14 закупівель.

- З них сім закупівель конкурентні і сім - за процедурою звітування про укладений договір. З конкурентних процедур п’ять – відкриті торги, одна - допорогова закупівля і одна - відкриті торги з публікацією англійською мовою. Три процедури було відмінено через відсутність пропозицій. У двох випадках – пропозиції учасників відхилені фахівцем з публічних закупівель (КЗПО м. Кіровограда). Із вищезгаданих процедур вісім було завершено. Економія по них складає 4% (23 943), а це більше за економію медичних закладів у березні, яка становила 2% (20 050 грн.). Також хочу відзначити, що шість процедур «звітування про укладений договір» провела Центральна міська лікарня. Однак жодного звіту або договору не було опубліковано, - коментує фахівець відділу аналітики та адвокації КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Аліна Логінова.

Загалом за підсумками квітня економія відбулася лише у ЦПМСД №1 і склала 23% по закладу. А загальна вартість завершених у квітні закупівель становить 554 458 грн.

Довідково: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» здійснює свою діяльність щодо налагодження соціальної підзвітності влади в рамках проекту «Кіровограду - соціально підзвітну медицину» за підтримки МФ «Відродження».