handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

У СНІД - центрі анонімно і безкоштовно проводять тестування на ВІЛ

Безкоштовний і анонімний експрес-тест на ВІЛ можна пройти у Кіровоградському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом з 8 до 15 години щодня, крім вихідних. Про це нас поінформували у медичному закладі.

- На сьогодні на диспансерному обліку в обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом знаходиться близько 5 000 осіб з області. Із них АРТ-терапію отримує близько 1600 пацієнтів. ВІЛ статус потрібно знати для продовження якісного життя. Терапією ми забезпеченні. Епідемія крокує швидким темпом. І дуже жаль, що на сьогодні загалом в Україні і в нашій області зокрема виявляють ВІЛ на пізніх стадіях. Тому ми закликаємо кожного пройти обстеження. Хто обізнаний, той попереджений, - зауважує керівник закладу Галина Божок.

Існує три шляхи передачі ВІЛ: це ін’єкційний шлях (через кров), статевий шлях і від матері до дитини. Якщо мама вчасно приймає терапію і дотримується всіх необхідних правил, дитина народиться здоровою, відзначають в обласному центрі профілактики та боротьби зі  СНІДом.