handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Наша мета: виявити та допомогти людям з позитивним результатом

У КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» з початку нинішнього року нове направлення «22М» – це тестування статевих партнерів та близьке оточення ЛЖВ, статевих партнерів ЛЖВ/СІН (споживач ін’єкційних наркотиків).

- У рамках даного напрямку за три з половиною місяця у нас протестовані 413 осіб, з яких у сімнадцяти виявлено ВІЛ, з них – двоє вже отримують АРВ-терапію. До нашої організації здебільшого звертаються статеві партнери або родичі ВІЛ-позитивних. Тобто це люди, які усвідомлюють, що мали контакт з ВІЛ-позитивними. Проводять тестування чотири соціальних працівники  благодійної організації, - коментує соціальний робітник КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Аліна Кареліна.

Аліна розповідає, що соціальні робітники постійно інформують своїх клієнтів про те, що їх партнери можуть звернутися в організацію і пройти анонімне та безкоштовне тестування. Після того, як тест показав позитивний результат, клієнта направляють в обласний центр профілактики ВІЛ/СНІДу на додаткове обстеження. Якщо результат позитивний – пацієнта направляють на аналіз, що визначає рівень імунітету (СД4), якщо в людини 550 клітин та менше, мова йде про призначення АРТ-терапії.

- Нещодавно я робила тест одній жіночці. Я їй розповідала про елементарне:  що таке ВІЛ і як передається. Я ж розумію, якщо вона прийшла, є певна причина. Тоді я її запитую, що спонукало її обстежитися. Вона каже: «Була з чоловіком, був незахищений статевий акт». Я запитала, коли це було, адже є  «період вікна», так званий інкубаційний період, коли тест ще не покаже наявність ВІЛ в організмі. Якщо брати статистику, то зараз підвищився рівень передачі ВІЛ саме через незахищений секс, - говорить соціальний робітник.

За словами Аліни Кареліної, загалом за перше та друге півріччя в благодійній організації  планують  протестувати близько 500 осіб.

- Наша мета: виявити та допомогти людям з позитивним результатом, - підсмовує.