handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Громадські активісти ЛЖВ допомогли замовникам закладів охорони здоров’я ефективно працювати у «ProZorro»

Учора, 4 травня, для замовників закладів охорони здоров’я Кропивницького відбувся перший навчальний тренінг «Поглиблення знань та умінь замовників у «ProZorro», який організувало КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

- Ми прагнемо до розбудови партнерства та розвитку діалогу між громадськістю і медиками. Тому націлені спільними зусиллями підвищити відсоток економії, при цьому не втрачаючи якості. Як наслідок виграє пацієнт, який отримує розширення доступу до лікування, - відзначив мету заходу керівник відділу аналітики та адвокації КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Костянтин Данильченко.

Під час навчального тренінгу замовники закладів охорони здоров’я отримали відповіді на питання щодо ефективної роботи у системі публічних закупівель «ProZorro», які до цього моменту були їм не зрозумілими. Тренери - фахівець з аналітики та адвокації КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Олена Дмитренко, координатор регіонального центру компетенцій «ProZorro» в Кіровоградському регіоні Павло Лісничeнко, голова навчального центру Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Людмила Солонар звертали увагу не лише на теорію, а й на практичні аспекти, показуючи презентації та наглядні приклади роботи на різних майданчиках у системі «ProZorro».

Загалом були присутні понад 30 представників медзакладів області та міста. Вони відзначили необхідність подібних навчань, адже отримали максимум корисної інформації.

- Я дізнався чимало необхідного, починаючи від планування закупівель, зокрема роботи на електронних майданчиках. У нас досвід, наприклад, в роботі на одному майданчику. Також корисна інформація в планах річних закупівель, адже у нас раніше виникали питання, відповіді на які ми не знаходили. Лише плідна співпраця із суспільними організаціями є шляхом виходу і допомоги у вирі інформації, зокрема, і в реформуванні, - відзначив в.о. головного лікаря  КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка» Петро Попов.

Громадські активісти КО ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» закликали замовників закладів охорони здоров’я до подальшої співпраці і оголосили для них місячник допомоги у «ProZorro». Протягом травня вони надаватимуть консультативну на експертну допомогу щодо всіх аспектів роботи у «ProZorro».

Довідково: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» здійснює свою діяльність щодо налагодження соціальної підзвітності влади в рамках проекту «Кіровограду - соціально підзвітну медицину» за підтримки МФ «Відродження».