handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Активісти ЛЖВ розповіли на Всеукраїнському форумі про прозору медицину в регіоні

28 квітня у Києві відбувся Всеукраїнський форум «Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині», який організувало Міністерство охорони здоров’я у партнерстві з Національним антикорупційним бюро та Мережею ЛЖВ, БФ «Пацієнти України», Центром Протидії Корупції, МФ «Відродження», Трансперенсі Інтернешнл Україна, проектним офісом Е-Health, «Наші Гроші», Центром політичних студій та аналітики «Ейдос», USAID Ukraine, Клуб «Шанс», YouControl.

Практику КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», як одну з кращих щодо можливостей використання моніторингу «Прозоро» і впливу на ситуацію в регіоні, розповіли громадські активісти КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Аліна Логінова та Костянтин Данильченко.

- Ми акцентували увагу громадськості та лікарів на тому, які використовувати інструменти моніторингу закупівель для впливу на ситуацію у закладах охорони здоров’я у Кропивницьому. Зокрема, акцент зробили на започаткованій нами у серпні минулого року акції «Прозорі кишені у медицині», під час якої вручили медичні халати медикам із закликом працювати прозоро і відкрито. Презентація діяльності нашого відділення відображалася у секції «Бізнес на ліках». Загалом все відбувалося у режимі нон-стоп протягом всього форуму для п’яти різних аудиторій слухачів, загалом для 200 учасників, - розповіли аналітики, додавши, що відділення і в подальшому буде працювати в даному напрямку та інформуватиме про результати.