handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів

(далі – „Оголошення”)

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»(далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з організації заходів.

Предмет закупівлі: матеріально-технічний супровід заходів у місті Кропивницький

Кількість та бюджет заходів, які планує провести замовник протягом терміну дії договору з постачальником послуг:

 

Бюджет заходів

Кількість заходів

Бюджет заходу до 6000 грн.

30 одноденних тренінгів


Джерело фінансування закупівлі– Дана закупівля необхідна для впровадження проекту «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» (RESPECT) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Щомісячноз квітня 2017 р. по вересень 2017 р.

Під матеріально-технічним супроводом заходів замовник має на увазі надання послуг, що включають, але не обмежуються:

         підбором та підготовкою місця проведення заходів відповідно до вказаного бюджету та потреб Замовника

• матеріальним забезпеченням:

1.      харчування учасників заходу

2.      забезпечення канцелярськими товарами

·наданням обладнання для заходів:

1.      мультимедійні проектори;

2.      фліп-чарти;

3.      проекційні дошки;

4.      технічна підтримка тощо.

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Цінова пропозиція

Тендерна пропозиція (довільна форма)

Надання копій первинних документів, які підтверджують фактичні витрати, понесені Постачальником під час проведення заходу.

Тендерна пропозиція

Відсоток комісійних/накладних витрат Постачальника за надання послуг повинен бути незмінним (окрім зміни у сторону зменшення) протягом всього терміну дії договору.

Тендерна пропозиція

Замовник не оплачує витрати (оплата проїзду, проживання, добові) на менеджера Постачальника під час проведення заходів по всій території України.

Тендерна пропозиція

Надання послуг: підбір та підготовка місця проведення заходу відповідно до потреб Замовника

Тендерна пропозиція

Інформація щодо вартості ресурсів, необхідних для забезпечення проведення заходів:

           ·          забезпечення канцелярськими товарами;

           ·          харчування учасників заходу/ кейтеринг;

           ·          оренда обладнання та оргтехніки;

           ·          оренда конференц залу.

Додаток № 2  до Тендерної пропозиції: «Прайс-лист» (форма додається) завірений підписом та печаткою (за наявності)

Підтвердження поінформованості про те, що послуги будуть закуповуватись за рахунок грантів проектів, операції із використання коштів яких звільняються від ПДВ згідно з законодавством. У зв’язку з чим, співпраця (укладення договору та виставляння рахунків) буде здійснюватися без ПДВ.

Тендернапропозиція

Право на здійснення підприємницької діяльності

 

(У тендері можуть брати участь юридичні особи та ФОП, які мають відповідні КВЕДИ на види діяльності, що передбачені предметом закупівлі, а саме КВЕД 82.30 Організування конгресів і торговельних виставок. ФОП, які подаються на конкурс, повинні знаходитися на загальній або на спрощеній системі оподаткування (3-я група)).

Для підприємств (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

 

Для фізичних осіб - підприємців (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

 

Для фізичних осіб - підприємців (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Безготівковий розрахунок

Тендерна пропозиція

Для участі у тендері необхідно надати:

1.                      Необхідні копії документів відповідно до кваліфікаційних вимог.

2.                      Додаток №1: Загальні відомості про учасника.

3.                      Додаток №2: «Прайс-лист».

4.                      Додаток №3: Підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам до учасника.

5.                      Документи, які підтверджують професійний досвід роботи в сфері надання послуг з матеріально-технічного супроводу подібних заходів (включаючи, але не обмежуючись, тренінгами,  конференціями, виїзними семінарами, круглими столами) не менше 2 років.

6.                      Референс-лист, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб та інформацію щодо фактичного обсягу послуг, наданих компанією-учасником тендеру, за 2016 рік.

7.     Рекомендаційні листи щонайменше від двох постійних клієнтів учасника тендеру з зазначенням контактів особи, що надала рекомендацію.

Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

Замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненням змісту їх тендерних пропозицій з метою полегшення їх розгляду, оцінки та порівняння.

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй ціновій пропозиції несе учасник.

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (Шершень Оксана, координатор тренінгової діяльності, м. Кропивницький, вул.Преображенська,2, поверх 6, офіс 12, 050-613-0888; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

1.                 Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

2.                 Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.                 Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.                 Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5.                 Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.                 Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій. На титульній сторінці конверту має бути зазначено назву Учасника, адресу. Конверт має містити назву «Комерційна пропозиція для участі у конкурсному відборі послуги з організації та проведення заходів»

7.                 У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

8.                 До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна: Україна, 25006,м. Кропивницький, вул.Преображенська,2, поверх 6, офіс 12.  

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозиційвід учасників:

«19» квітня 2017 року, до 12 год. 00 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«19» квітня 2017 року, о 14 год. 00 хв. за київським часомза адресою: 

м. Кропивницький, вул.Преображенська,2, поверх 6, офіс 12

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів.Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організаторавідбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгівобирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 3 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

Скачати файли можна за посиланням: https://fex.net/#!257776686489