handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

На Кіровоградщині зняли соціальний відеоролик у підтримку онкохворих дітей

В Україні від онкологічних захворювань щороку помирає близько двохсот дітей. Це 20% малюків, які потребують паліативної допомоги. Держава не забезпечує всіх необхідними медичними препаратами, тому надія на благодійників, волонтерів та всіх небайдужих.

На Кіровоградщині зняли соціальний відеоролик, аби привернути увагу громадськості до проблем лікування онкохворих діток, розвитку дитячої паліативної допомоги. Ідея реалізувати соціальний відеоролик «Допоможи дитині жити» та оздобити його концептуально належить благодійниці Вікторії Семененко. Вірш із закликом бути добрими і милосердними написала її колега Ольга Присяжнюк, яка боролася за життя своєї доньки, хворої на рак. І, на щастя, вони перемогли хворобу. «Дорослі очі на дитячому обличчі, дорослі муки й крихітні тіла… Вони ще мають шанс, ви лиш повірте! Допоможіть, надія, щоб жила!», - йдеться у вірші.

Відеоролик знято у гематологічному відділенні Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Маленькі пацієнти, сумні посмішки, очі з надією, сльози мам, лікарняні стіни, іграшки на ліжку... Ці емоції, речі і деталі зображені у чорно-білих відтінках… Паралельно звучать слова волонтерів з проханням підтримати онкохворих діток у їхній важкій боротьбі… Соціальний відеоролик було презентовано під час першого в Кропивницькому благодійного фестивалю «Допоможи дитині жити» 9 жовтня, напередодні Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги.

Соціальний відеоролик «Допоможи дитині жити» знято Кіровоградським обласним відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та МБФ «Янгол життя» за підтримки МФ «Відродження»