Дослідженням будуть охоплені центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) та управління соціального захисту (УСНЗ) міст Кіровограда та Олександрії, а також Кіровоградського району. У загальному фокус громадського моніторингу буде зосереджено на досліджені шести установ.

Під час реалізації проекту планується реалізувати наступні завдання: оцінити на скільки споживачі задоволені послугами в цілому, визначити доступність та зручність ЦНАПів та УСНЗ, з’ясувати думку клієнтів щодо процесу та результатів наданих послуг, а також дослідити на скільки реально отримати послуги дистанційно.

Як розповів голова КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Олександр Александров, дослідження розпочалося 1 вересня і включатиме два етапи, польовий етап щодо збору різноманітної та різносторонньої інформації та розробку рекомендацій.

– На основі даних, отриманих під час дослідження, буде зібрана робоча група експертів з числа фахівців нашої організації, та організацій, що надають адміністративні послуги, яка розробить план дій для вдосконалення процесу надання послуг і підвищення рівня задоволеності клієнтів. Методика дослідження дозволить виокремити позитивні та проблемні моменти в системі надання послуг, та у подальшому виробити рекомендації для вдосконалення, які будуть враховувати пріоритетність факторів для клієнтів установ, − зазначив Олександр Александров.

У рамках дослідження буде опитано 375 респондентів (чоловіків та жінок) віком від 18 років і старше різних соціальних категорій. Окремо аналітики дослідять думку людей з обмеженими фізичними можливостями та відвідувачів управлінь соцзахисту та ЦНАПів, які прийшли з дітьми.

Головною особливістю дослідження є його спрямованість не лише на визначення думки опитаних, а і розроблення на їх основі рекомендацій, як методу вирішення проблемних аспектів в наданні послуг.

Як розповіли в Кіровоградському осередку ЛЖВ, чиновники по-різному поставились до цієї ініціативи. Однак жоден з керівників не виявив бажання перешкоджати роботі громадських моніторів. Так, в управлінні соцзахисту населення Кіровської райради в м. Кіровограді повідомили, що оскільки не має законних підстав для заборони, проведення дослідження дозволяють.

- Голова Кіровської райради Сергій Горбовський пояснив це так: через велику кількість відвідувачів (охочих отримати субсидію) та постійні черги опитування може спонукати до підвищення градусу знервованості клієнтів та спровокувати суперечки. Адже не секрет, що серед українців мало задоволених підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги. «Дайте нам нормальну пенсію і нам не треба приходити за субсидією», − приблизно так мені відповідали більшість опитуваних, − розповіваналітик мережі ЛЖВКостянтин Данильченко.

Натомість голова Ленінської райради м. Кіровограда Анатолій Мироненко висловив зацікавленість у проведені дослідження. За його сприяння в управлінні соцзахисту було виділено окреме місце для опитування відвідувачів.

У цілому керівники всіх управлінь соцхахисту та ЦНАП-ів виявили зацікавленість у залучені громадських моніторів до дослідження рівня надання послуг. Також чиновники погодилися спільно розробити рекомендації щодо вирішення проблемних питань у наданні послуг та звернули увагу, що такий підхід є інноваційною особливістю дослідження.

Аналітичний звіт про результати першого та другого етапів дослідження буде опубліковано на сайті Кіровоградського осередку мережі ЛЖВ та у кіровоградських ЗМІ.

Крім Кіровоградської, дослідженням будуть охоплені майже всі області України.

 

 

 

Наші переваги

15років роботи

15 років на захисті прав людей, яких торкнулися соціально-значущі захворювання. 15 років боротьби з епідемією ВІЛ та туберкульозом. 15 років розвіювання міфів та стереотипів.

64реалізованих проєктів

64 реалізованих проєкти, направлені на соціальну та гуманітарну допомогу, адвокацію.

29фахівців

29 фахівців – це професіонали у своїх напрямках, які здійснюють соціальну, юридичну, адвокаційну, психологічну діяльність.

43заклади-партнери

У 2019 році спільну місію благодійної організації розділили 43 заклади-партнери, серед яких – місцеві органи влади, заклади охорони здоров’я, патрульна поліція, неурядові організації.

3433клієнтів у 2019 році

3433 клієнти, які ще вчора не знали про свої діагнози, а дізнавшись, були у відчаї. Це клієнти, які протягом 2019 року отримали професійну соціальну, психологічну та юридичну допомогу.

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» створено 7 лютого 2005 року з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, через надання допомоги окремим категоріям населення, які потребують допомоги, а саме людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Відділення є неприбутковою організацією і не має на меті отримання прибутку.

Новини

Prev Next

Хворий на туберкульоз: Я зрозумів ц...

В Україні на десять випадків зареєстрованого туберкульозу легень припадає один випадок позалегеневого туберкульозу. Діагностувати це захворювання складно, втім, ліки від нього в державі існують безкоштовні. Серед клієнтів проєкту «100 відсотків життя...

27.03.2020, 09:23

Детальніше
Катерина Тимошенко: Тривалість життя людини з ВІЛ - рівноцінна тривалості життя людини без ВІЛ

Катерина Тимошенко: Тривалість житт...

На Кіровоградщині третій рік поспіль благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» втілює проєкт «HealthLink» «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Про результативність проєкту...

26.03.2020, 04:37

Детальніше

Близько 6 тисяч збережених життів: ...

5 886 українців з ВІЛ у 2019 році дізнались про свій статус завдяки зусиллям проекту USAID HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні.  Проект USAID HealthLink прискорює процес подолання епідемії ВІЛ в Україні...

25.03.2020, 11:29

Детальніше
Олександр Камінський: «Ми мотивуємо засуджених та ув’язнених до обстеження на ВІЛ, туберкульоз і гепатит»

Олександр Камінський: «Ми мотивуємо...

Проєкт «Заради життя» («Службове життя»), який мав Агентство США з міжнародним розвитком (USAID) і залишився РАТН, показав найсучасніші свої результати у 2019 році. На кого він створив і реально реально...

24.03.2020, 11:11

Детальніше
З Лівії у Долинську: про соціальний супровід ВІЛ-позитивних

З Лівії у Долинську: про соціальний...

Лариса Павлюченко – кейс-менеджер проєкту «Колобаритив послуг з виявлення та лікування ВІЛ» ACCESS Pro в рамках програми PEPFAR (2018 – 2023)», що реалізує благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький». Працювала...

05.02.2020, 09:35

Детальніше
Чи можна поновити лікування у разі відмови від нього?

Чи можна поновити лікування у разі ...

«Я перебував у колонії, й отримував препарати для лікування ВІЛ. Коли звільнився одразу не звернувся до лікаря, а потім і зовсім відклав лікування. У Центрі пробації я дізнався від соціального...

03.02.2020, 08:18

Детальніше
Оголошуємо конкурс на надавача послуг координатора у проект HealthLink

Оголошуємо конкурс на надавача посл...

Благодійна організація "100 відсотків життя. Кропивницький" оголошує конкурс на надавача послуг координатора у проект HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

31.01.2020, 14:08

Детальніше

Пілотні медичні заклади Кіровоградщ...

Пілотні заклади охорони здоров’я Кіровоградщини, а саме – Кропивницька, Компаніївська, Вільшанська та Новоархангельська районні лікарні-в якості благодійної допомоги від БО «100 відсотків життя. Кропивницький» протягом нового проектного року отримали 400...

24.01.2020, 09:43

Детальніше

Мотивація до анкетування на ВІЛ і т...

Олександр Чепурний – соціальний працівник у виправному центрі №37 в місті Устинівка. Здійснює свою діяльність в рамках проекту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)...

16.01.2020, 07:02

Детальніше

Медичні заклади Кіровоградщини отри...

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» продовжує забезпечувати в якості благодійної допомоги пілотні медичні заклади швидкими тестами для діагностики ВІЛ-інфекції.

13.01.2020, 08:39

Детальніше

Туберкульоз: міфи і факти...

Міфи поширеності туберкульозу. Які стереотипи в суспільстві, як їх розвіяти? Спілкуємося із з експертом –   лікарем Кіровоградського обласного протитуберкульозного диспансеру  Аллою Щасливою, заклад якої є нашим партнером у втіленні проєкту...

09.01.2020, 11:43

Детальніше

Аналітична довідка щодо необхідност...

Днями фахівці відділу аналітики та двокації БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Арсен Арутюнян та Аліна Логінова провели дослідження щодо необхідності надання соціальних послуг.

24.12.2019, 12:06

Детальніше

Соціальна профілактика правопорушни...

Протягом 2019 року правопорушники, які перебувають на обліку у Центрі пробації, отримували комплексну соціальну, юридичну та психологічну допомогу від фахівців БО «100 відсотків життя. Кропивницький». Втілена модель підтримана була цьогоріч...

24.12.2019, 11:22

Детальніше

Туберкульоз атакував вдруге. Як вил...

Олег вдруге зіткнувся з туберкульозом. Рецидив. Зустрічаємося на вулиці. Погода не радує, зимовий дощ заважає розмові. Та Олег трохи «підігрітий» пивом, тому легко розповідає про свою хворобу.

21.12.2019, 08:36

Детальніше

АНОНС

23 грудня об 11 год. в Громадському офісі Кіровоградської облдержадміністрації (адреса: вул. Дворцова, 29/32, 4 поверх) відбудеться прес-конференція «Соціальна профілактика як елемент превенції вчинення рецидивних злочинів». Організатори – БО «100 відсотків...

20.12.2019, 09:31

Детальніше

Анонс всеукраїнської акції ВІЛ-пози...

Десятки тисяч людей, що живуть з ВІЛ, у 2020 році можуть залишитись без лікування!  19 грудня, пацієнти та активісти проведуть Всеукраїнську акцію “Чорна ялинка: ВІЛ-позитивним пацієнтам не до свят”. 

18.12.2019, 11:04

Детальніше

Графік роботи БО «100 відсотків жит...

Пунктів надання послуг «Формування прихильності до лікування ВІЛ та утримання під медичним наглядом», «Залучення ЛВНІ до надання медичної допомоги у зв’язку з ВІЛ та формування прихильності», «Залучення партнерів ЛЖВ до...

17.12.2019, 08:40

Детальніше

Відкрита вакансія на посаду соціаль...

БО «100 відсотків життя. Кропивницький»  оголошує конкурс на посаду соціального працівника за проектом «100% континуум послуг серед ув'язнених та засуджених на Кіровоградщині», на виконання Угоди № AID.2235-01681610-SUB від 01.10.2019р., що...

16.12.2019, 13:23

Детальніше

Соціальний працівник допоміг сім’ї ...

Соціальні працівники БО «100 відсотків життя. Кропивницький» виконують не просту місію – допомагають людям, які хворіють соціально-значущими захворюваннями. За словом «допомагають» - ховаються людські історії, страх бути осудженим, відмови від...

11.12.2019, 11:54

Детальніше

Туберкульоз: шляхи передачі...

Здавалося, в нинішній час у ЗМІ та інтернет-просторі чимало інформації про туберкульоз та шляхи його передачі. Втім, чи вся вона відповідає дійсності, де бути обачним. Про це ми спілкуємося я...

11.12.2019, 11:24

Детальніше

Люди з ВІЛ живуть довго і щасливо...

Назар не знав про ВІЛ-статус, допоки онкозахворювання не поклало його на лікарняне ліжко у Кіровоградський обласний онкодиспансер. Тут він приймав необхідну терапію, у надії чекав допоки його результати підуть на покращення...

26.11.2019, 12:33

Детальніше

Соціальна профілактика: шанс на нов...

Цього року на Кіровоградщині вперше було закуплено послуги соціальної профілактики за сприяння міської ради Кропивницького. Це нова модель, яка втілюється благодійною організацією «100 відсотків життя. Кропивницький» та Центром пробації в...

21.11.2019, 07:41

Детальніше

ВІЛ-позитивний: Я хочу жити, тому б...

Матвій – колишній військовослужбовець. Півтора роки тому повернувся в райцентр. Два питання, які не давали спокою: як звикнути до мирного життя, як прийняти ВІЛ-статус і гепатит?... Про обидва захворювання він дізнався...

19.11.2019, 12:46

Детальніше

ВІЛ-позитивний: «Туберкульоз тепер ...

Дві хвороби, про які, навіть, не здогадувався, впали на Сергія, як сніг на голову. Тоді у нього на руках була паралізована дружина, за якою він самостійно доглядав, і ледь встигав...

14.11.2019, 11:23

Детальніше

Чи повинна я проходити обстеження н...

«Рік тому я проходила обстеження на туберкульоз, яке показало, що він в мене відсутній. Навіщо лікар рекомендував їхати до туберкульозного кабінету ще раз через рік? Мені складно діставатися до міста...

12.11.2019, 06:29

Детальніше

На Кіровоградщині безкоштовно тесту...

Не секрет, що саме у пенітенціарній системі високий рівень захворюваності на соціально-значущі захворювання. Це та група ризику людей, яка потребує негайного обстеження, виявлення та вчасного лікування. На Кіровоградщині благодійна організація «100...

05.11.2019, 18:56

Детальніше

ВІЛ-позитивна: Лише зараз я живу…...

ВІЛ-позитивна Катерина через незнання і стереотипи втратила дитину… Хотіла довести всьому світу, що вона із сином такі ж самі. Проте, не приймаючи АРВ-лікування, лише нашкодила собі… Життя не відмотати…

30.10.2019, 14:43

Детальніше

Новини

Prev Next

Хворий на туберкульоз: Я зрозумів ц...

В Україні на десять випадків зареєстрованого туберкульозу легень припадає один випадок позалегеневого туберкульозу. Діагностувати це захворювання складно, втім, ліки від нього в державі існують безкоштовні. Серед клієнтів проєкту «100 відсотків життя...

27.03.2020, 09:23

Детальніше
Катерина Тимошенко: Тривалість життя людини з ВІЛ - рівноцінна тривалості життя людини без ВІЛ

Катерина Тимошенко: Тривалість житт...

На Кіровоградщині третій рік поспіль благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» втілює проєкт «HealthLink» «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Про результативність проєкту...

26.03.2020, 04:37

Детальніше

Близько 6 тисяч збережених життів: ...

5 886 українців з ВІЛ у 2019 році дізнались про свій статус завдяки зусиллям проекту USAID HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні.  Проект USAID HealthLink прискорює процес подолання епідемії ВІЛ в Україні...

25.03.2020, 11:29

Детальніше
Олександр Камінський: «Ми мотивуємо засуджених та ув’язнених до обстеження на ВІЛ, туберкульоз і гепатит»

Олександр Камінський: «Ми мотивуємо...

Проєкт «Заради життя» («Службове життя»), який мав Агентство США з міжнародним розвитком (USAID) і залишився РАТН, показав найсучасніші свої результати у 2019 році. На кого він створив і реально реально...

24.03.2020, 11:11

Детальніше
З Лівії у Долинську: про соціальний супровід ВІЛ-позитивних

З Лівії у Долинську: про соціальний...

Лариса Павлюченко – кейс-менеджер проєкту «Колобаритив послуг з виявлення та лікування ВІЛ» ACCESS Pro в рамках програми PEPFAR (2018 – 2023)», що реалізує благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький». Працювала...

05.02.2020, 09:35

Детальніше
Чи можна поновити лікування у разі відмови від нього?

Чи можна поновити лікування у разі ...

«Я перебував у колонії, й отримував препарати для лікування ВІЛ. Коли звільнився одразу не звернувся до лікаря, а потім і зовсім відклав лікування. У Центрі пробації я дізнався від соціального...

03.02.2020, 08:18

Детальніше
Оголошуємо конкурс на надавача послуг координатора у проект HealthLink

Оголошуємо конкурс на надавача посл...

Благодійна організація "100 відсотків життя. Кропивницький" оголошує конкурс на надавача послуг координатора у проект HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

31.01.2020, 14:08

Детальніше

Пілотні медичні заклади Кіровоградщ...

Пілотні заклади охорони здоров’я Кіровоградщини, а саме – Кропивницька, Компаніївська, Вільшанська та Новоархангельська районні лікарні-в якості благодійної допомоги від БО «100 відсотків життя. Кропивницький» протягом нового проектного року отримали 400...

24.01.2020, 09:43

Детальніше

Мотивація до анкетування на ВІЛ і т...

Олександр Чепурний – соціальний працівник у виправному центрі №37 в місті Устинівка. Здійснює свою діяльність в рамках проекту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)...

16.01.2020, 07:02

Детальніше