-  Цього року ви реалізуєте новий проект «Колаборатив послуг з виявлення та лікування ВІЛ». Про що він і для кого?

- Ми прагнемо охопити проектною діяльністю медичні заклади та районні центри, в яких не було впроваджено подібні проекти. Одне з найбільших завдань - організувати своєчасне виявлення ВІЛ-інфекції за ініціативи медичного працівника, постановку на диспансерний облік, забезпечити доступ до адекватного та вчасного призначення АРТ-лікування. Це буде вирішальними факторами задля уникнення погіршення стану пацієнтів та запобігання розвитку ускладнень.

- У яких районах буде реалізуватися проект?

- Напрацьований досвід та партнерські відносини дають змогу для розширення кількості медичних закладів, що залучені до впровадження ефективних механізмів. До того ж, виявлення, переправлення та постановки на облік людей, які живуть з ВІЛ, тестування їх близького оточення. Також впливу на зниження стигми та дискримінації, зокрема, і серед медичного персоналу, проведення інформаційно-медійних заходів в цьому напрямку. У свою чергу, це дає змогу здійснити вплив на досягнення цілей Стратегії «90-90-90», як в Кіровоградській області, так і в національних масштабах в цілому.

Стратегію «90-90-90» можна пояснити так. Перше «90» означає, що 90% людей, які живуть з ВІЛ знають про свій статус. Підняти ці показники можливо за рахунок прицільного тестування на ВІЛ, тому що багато людей навіть не підозрюють, що в них вірус імунодефіциту.

Друге «90» - це 90% людей, які живуть з ВІЛ приймають специфічне антиретровірусне лікування. Покращити цей показник можна за рахунок швидкого призначення лікування та формування прихильності до нього, щоб люди самостійно не переривали лікування. Третє «90» - це 90% людей, які приймають лікування мають не визначальне вірусне навантаження. Покращити цей показник можна за рахунок вчасного і регулярного прийому АРТ-препаратів.

Було обрано шість медичних закладів, де впроваджується проект. Це – Петрівська, Благовіщенська, Долинська, Гайворонська центральнірайоннілікарні, Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги, Обласний клінічний онкологічний центр.

До цього часу в цих закладах не реалізовувалися медико-соціальні проекти. Тож пацієнти, які отримують медичну допомогу в цих закладах, не отримували повний пакет медико-соціальних послуг з мультидисциплінарним підходом під час тестування на ВІЛ та отримання результатів тестування.

- Яка роль соціальних консультантів та медичних працівників?

- Саме команда у складі лікаря, медичної сестри та соціального консультанта може вчасно надати повний пакет послуг від моменту тестування пацієнта до отримання результатів. У разі виявлення ВІЛ-інфекції надати медико-соціальний супровід - від постановки на диспансерний облік до отримання результатів діагностики на рівень вірусного навантаження. Вони свідчать, що людина лікується та має позитивну динаміку в лікуванні. Тобто якщо ВІЛ-позитивна людина приймає регулярно антиретровірусне лікування, вона не несе загрози своєму близькому оточенню та вірус не може нашкодити організму. Завдяки вчасній діагностиці та початку лікування ВІЛ-позитивна людина може жити повноцінним життям.

Співпраця соціальних консультантів, як представників нашої організації на місцях, та медичного персоналу закладів охорони здоров’я демонструє ефективну модель взаємодії громадської та державних організацій, яка спрямована на подолання епідемії ВІЛ в Україні. Ми розраховуємо, що приклад такої співпраці буде взятий до уваги органами місцевої влади і використовуватиметься як модель для запровадження в інших районах області.

-  Яких результатів плануєте досягти?

- За десять місяців в шести пілотних медичних закладах тестування на ВІЛ має пройти 2835 осіб, із них прогнозовано близько у 100 осіб буде виявлено ВІЛ-інфекцію. І всі нововиявлені мають отримати повний пакет послуг в рамках проекту та розпочати життєво-необхідне АРТ-лікування.

Також в рамках проекту буде проведено тренінги для медичних працівників на тему: «Консультування та тестування на ВІЛ». Тренінг відвідає 120 медичних працівників.

Наші переваги

15років роботи

15 років на захисті прав людей, яких торкнулися соціально-значущі захворювання. 15 років боротьби з епідемією ВІЛ та туберкульозом. 15 років розвіювання міфів та стереотипів.

64реалізованих проєктів

64 реалізованих проєкти, направлені на соціальну та гуманітарну допомогу, адвокацію.

29фахівців

29 фахівців – це професіонали у своїх напрямках, які здійснюють соціальну, юридичну, адвокаційну, психологічну діяльність.

43заклади-партнери

У 2019 році спільну місію благодійної організації розділили 43 заклади-партнери, серед яких – місцеві органи влади, заклади охорони здоров’я, патрульна поліція, неурядові організації.

3433клієнтів у 2019 році

3433 клієнти, які ще вчора не знали про свої діагнози, а дізнавшись, були у відчаї. Це клієнти, які протягом 2019 року отримали професійну соціальну, психологічну та юридичну допомогу.

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» створено 7 лютого 2005 року з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, через надання допомоги окремим категоріям населення, які потребують допомоги, а саме людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Відділення є неприбутковою організацією і не має на меті отримання прибутку.

Новини

Prev Next
Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» - про втіленні соціальні ініціативи, які підтримала міська рада

Благодійна організація «100 відсотк...

Про успішні соціальні ініціативи, втілені міською радою міста Кропивницького та неурядового сектору, що відбулися сьогодні, 24 вересня, під час круглого столу. Участь у заході взяли громадські активісти БО «100 відсотків...

24.09.2020, 10:08

Детальніше

Хворого на туберкульоз підтримали, ...

У проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), впроваджується РАТН та втілюється БО «100 відсотків життя. Кропивницький», 34-річний Давид з Кропивницького...

23.09.2020, 15:03

Детальніше
У Кропивницькому розповідатимуть про успішні соціальні ініціативи, втілені міською радою та неурядовим сектором

У Кропивницькому розповідатимуть пр...

24 вересня року з 9:00 до 12:00 у громадському просторі Krop:hub Кропивницький (адреса: вул. Преображенська 2 (будинок побуту вхід з вулиці Островського) відбудеться круглий стіл «Успішні спільні соціальні ініціативи втілені міською радою...

23.09.2020, 03:27

Детальніше
БО «100 відсотків життя. Кропивницький» допомагає правопорушникам з відновленням паспортів

БО «100 відсотків життя. Кропивниць...

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» допомагає засудженим відновити паспорти. Це стало можливим у межах співпраці неурядової організації з органами влади. 

23.09.2020, 02:44

Детальніше

Вісім медзакладів Кіровоградщини от...

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» продовжує забезпечувати в якості благодійної допомоги медичні заклади швидкими тестами для діагностики ВІЛ-інфекції та гепатиту С.

21.09.2020, 11:32

Детальніше
Як вберегти дитину від туберкульозу

Як вберегти дитину від туберкульозу...

Щеплення вакциною БЦЖ – це дієвий спосіб вберегти дітей від туберкульозу, а в разі зараження - значно знизити ризик його ускладнень.  - Оскільки Україна – країна з високим рівнем захворюваності на...

10.09.2020, 10:32

Детальніше
«Ви можете вважати мене ненормальною тіткою, але в житті потрібен орієнтир», - хвора на туберкульоз

«Ви можете вважати мене ненормально...

Соціальні працівники проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» з гордістю розповідають історії про своїх клієнтів. Адже ще вчора вони жили в безнадії, а сьогодні мають орієнтир у...

07.09.2020, 11:26

Детальніше
Василь Манзар: #ЗаЩоЯБорюсь

Василь Манзар: #ЗаЩоЯБорюсь...

Ми продовжуємо розповідати історії про наших супергероїв у рамках флешмобу #ЗаЩоЯБорюся. Василь Манзар, клінічний психолог, психотерапевт, психоаналітик БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

02.09.2020, 05:25

Детальніше
«У лікарні мене «відфутболили», хоча в мене на руках було електронне направлення», - клієнтка

«У лікарні мене «відфутболили», хоч...

«Сімейний лікар виписав мені електронне направлення на діагностичне дослідження - рентген легенів. Звісно, я звернулась до рентген-кабінету  амбулаторії міста, куди мене направив «сімейник». Але медсестра рентген-кабінету одразу  «відфутболила» мене до...

27.08.2020, 10:42

Детальніше
Соціальний працівник Роман Кузьменко про роботу у сфері ВІЛ

Соціальний працівник Роман Кузьменк...

Роман Кузьменко – соціальний працівник проекту #HealthLink, в благодійному секторі працює вісім років. Про свою роботу розповідає з особливим захопленням. Проте скромно, пояснюючи: добро не повинно бути багатослівним.

25.08.2020, 11:50

Детальніше
У Світловодську спортсменів тестували на ВІЛ

У Світловодську спортсменів тестува...

Учасники спортивного клубу у м. Світловодськ пройшли тестування в рамках акції "Протестуй своїх!".

25.08.2020, 11:48

Детальніше
Клієнти Центру пробації пройшли флюорографічне обстеження

Клієнти Центру пробації пройшли флю...

Днями клієнти Центру пробації пройшли флюорографічне обстеження в рамках проекту «Заради життя» та соціальній профілактиці. Було обстежено 22 особи, з яких у двох виявлено підозру на туберкульоз та направлено на...

25.08.2020, 11:45

Детальніше
Придбай збірку "Парасолька" - допоможи дітям

Придбай збірку "Парасолька&quo...

У 2017 році БО "100 відсотків життя. Кропивницький" реалізовувала  проєкт «Кропивницький, #ЗнімайРожевіОкуляри» у сфері паліативної допомоги. Тоді побачила світ збірка «Парасолька», яку створили автори з Кропивницького, яку курувала наша PR-менеджер...

25.08.2020, 11:39

Детальніше
Біговий клуб "KroRunСlub" протестували на ВІЛ-інфекцію

Біговий клуб "KroRunСlub"...

Перед вечірньою пробіжкою учасники бігового клубу KroRunСlub долучилися до акції «Протестуй своїх» в рамках Проект USAID HealthLink. Тестування на ВІЛ-інфекцію  пройшли безкоштовно та безпечно.

25.08.2020, 11:35

Детальніше
Журналісти долучилися до акції "Протестуй своїх"

Журналісти долучилися до акції &quo...

Акція "Протестуй своїх" в рамках проекту HealthLink набирає популярності у Кропивницькому. Все більше охочих прагне дізнатися свій ВІЛ-статус заради власного здоров'я. Сьогодні команда інформаційного агентства CBN та телерадіокомпанії "Вітер" пройшла анонімне...

25.08.2020, 11:33

Детальніше
Акція "Протестуй своїх" втілюється  у Добровеличківці

Акція "Протестуй своїх" в...

Акція "Протестуй своїх" в рамках проекту HealthLink активно втілюється у Добровеличківці. Наша соціальна працівниця Анна Мельниченко провела консультування і тестування продавців та покупців в місцевому магазині одягу та аптеці.

25.08.2020, 11:28

Детальніше
У Голованівську району лікарню передано тести для діагностики ВІЛ

У Голованівську району лікарню пере...

Відтепер тестування на ВІЛ ще доступніше у Гайворонському районі. У рамках проєкту «Колобаритив послуг з виявлення та лікування ВІЛ» ACCESS Pro в рамках програми PEPFAR (2018 – 2023)» ми передали 120...

25.08.2020, 11:24

Детальніше
У Вільшанці тестували працівників клінічної лабораторії

У Вільшанці тестували працівників к...

Соціальна працівниця проєкту HealthLink Вікторія Соколовська нещодавно провела консультування і тестування працівників клінічної лабораторії у місті Вільшанка. "Ми переконані: кожен повинен знати свій ВІЛ-статус. Якщо ви взагалі не проходили тестування на ВІЛ...

25.08.2020, 11:20

Детальніше
Лікар-інфекціоніст про роботу у сфері ВІЛ

Лікар-інфекціоніст про роботу у сфе...

Ольга Поштак – лікар – інфекціоніст Кропивницької центральної районної лікарні, співпрацює з проектом HealthLink, що втілює БО «100 відсотків життя. Кропивницький». «Я третій рік поспіль співпрацюю з благодійною організацією. Проходила тренінги...

25.08.2020, 11:18

Детальніше
Про підтримку хворих на стійкий до ліків туберкульоз

Про підтримку хворих на стійкий до ...

Днями у Кіровоградському обласному протитуберкульозному диспансері відбулося МДК за участі наших експертів у рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)...

25.08.2020, 11:13

Детальніше
Як залучити засуджених до праці в неурядових організаціях

Як залучити засуджених до праці в н...

Нещодавно відбулася робоча зустріч за участі заступника начальника соціальної роботи Державної Установи Кропивницька виправна колонія №6 Валерія Видибури, представника БО "100 відсотків життя. Кропивницький" Олександра Камінського та виконуючого обов’язки начальника...

25.08.2020, 11:09

Детальніше
«Я допоміг хворому на туберкульоз повірити у себе», - соціальний працівник

«Я допоміг хворому на туберкульоз п...

Прийняти дві хвороби і заново повірити в себе – це непросто виявилося для Геннадія з Кропивницького. Він кілька років поспіль працював водієм маршрутки. Щодня виходив з гарним настроєм на маршрут...

19.08.2020, 07:20

Детальніше
«Я працювала продавцем без оформлених документів. Мене обдурив власник намету…», - клієнтка

«Я працювала продавцем без оформлен...

«У нашому мікрорайоні з’явився намет для торгівлі прохолодними напоями. Я почала працювати в ньому продавцем. Власник намету сказав, що документально оформить моє працевлаштування протягом місяця, але вже на другий день...

12.08.2020, 10:54

Детальніше
Новоархангельська ЦРЛ отримала тести для діагностики ВІЛ

Новоархангельська ЦРЛ отримала тест...

Новоархангельська центральна районна лікарня отримала від нас в якості благодійної допомоги в рамках Проекту USAID HealthLink експрес-тести для діагностики ВІЛ-інфекції, а також інформаційні матеріали. 

03.08.2020, 11:26

Детальніше
«Все в житті складалося успішно. Поки я не почув, що в мене туберкульоз»

«Все в житті складалося успішно. По...

Історії клієнтів, яким допомагають  соціальні працівники БО «100 відсотків життя. Кропивницький», вражають і надихають. У них багато випробувань, перешкод і одночасно успіхів і перемог.  Історію Сергія записали під час інтерв’ю. Він...

29.07.2020, 11:04

Детальніше
«Це справа, де ти більше віддаєш людям, ніж отримуєш емоційно», - соціальна працівниця

«Це справа, де ти більше віддаєш лю...

У соціальній роботі треба жити своєю справою, щоб твоя допомога відгукнулася у посмішці твого клієнта, у його бажанні лікуватися і жити. Однією з таких чуйних і милосердних людей у нашій...

24.07.2020, 10:26

Детальніше
У Кропивницькому пацієнти та медики долучилися до флешмобу #СовокВбиваєМедреформу

У Кропивницькому пацієнти та медики...

23 липня 2020 під стінами Конституційного Суду України відбулась акція “Совок вбиває медреформу”. Пацієнти вийшли на захист своїх конституційних прав на доступну та якісну медицину.

23.07.2020, 13:54

Детальніше

Новини

Prev Next
Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» - про втіленні соціальні ініціативи, які підтримала міська рада

Благодійна організація «100 відсотк...

Про успішні соціальні ініціативи, втілені міською радою міста Кропивницького та неурядового сектору, що відбулися сьогодні, 24 вересня, під час круглого столу. Участь у заході взяли громадські активісти БО «100 відсотків...

24.09.2020, 10:08

Детальніше

Хворого на туберкульоз підтримали, ...

У проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), впроваджується РАТН та втілюється БО «100 відсотків життя. Кропивницький», 34-річний Давид з Кропивницького...

23.09.2020, 15:03

Детальніше
У Кропивницькому розповідатимуть про успішні соціальні ініціативи, втілені міською радою та неурядовим сектором

У Кропивницькому розповідатимуть пр...

24 вересня року з 9:00 до 12:00 у громадському просторі Krop:hub Кропивницький (адреса: вул. Преображенська 2 (будинок побуту вхід з вулиці Островського) відбудеться круглий стіл «Успішні спільні соціальні ініціативи втілені міською радою...

23.09.2020, 03:27

Детальніше
БО «100 відсотків життя. Кропивницький» допомагає правопорушникам з відновленням паспортів

БО «100 відсотків життя. Кропивниць...

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» допомагає засудженим відновити паспорти. Це стало можливим у межах співпраці неурядової організації з органами влади. 

23.09.2020, 02:44

Детальніше

Вісім медзакладів Кіровоградщини от...

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» продовжує забезпечувати в якості благодійної допомоги медичні заклади швидкими тестами для діагностики ВІЛ-інфекції та гепатиту С.

21.09.2020, 11:32

Детальніше
Як вберегти дитину від туберкульозу

Як вберегти дитину від туберкульозу...

Щеплення вакциною БЦЖ – це дієвий спосіб вберегти дітей від туберкульозу, а в разі зараження - значно знизити ризик його ускладнень.  - Оскільки Україна – країна з високим рівнем захворюваності на...

10.09.2020, 10:32

Детальніше
«Ви можете вважати мене ненормальною тіткою, але в житті потрібен орієнтир», - хвора на туберкульоз

«Ви можете вважати мене ненормально...

Соціальні працівники проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» з гордістю розповідають історії про своїх клієнтів. Адже ще вчора вони жили в безнадії, а сьогодні мають орієнтир у...

07.09.2020, 11:26

Детальніше
Василь Манзар: #ЗаЩоЯБорюсь

Василь Манзар: #ЗаЩоЯБорюсь...

Ми продовжуємо розповідати історії про наших супергероїв у рамках флешмобу #ЗаЩоЯБорюся. Василь Манзар, клінічний психолог, психотерапевт, психоаналітик БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

02.09.2020, 05:25

Детальніше
«У лікарні мене «відфутболили», хоча в мене на руках було електронне направлення», - клієнтка

«У лікарні мене «відфутболили», хоч...

«Сімейний лікар виписав мені електронне направлення на діагностичне дослідження - рентген легенів. Звісно, я звернулась до рентген-кабінету  амбулаторії міста, куди мене направив «сімейник». Але медсестра рентген-кабінету одразу  «відфутболила» мене до...

27.08.2020, 10:42

Детальніше