handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Відбудеться пресконференція за результатами співпраці в напрямку соціальної профілактики

27 січня о 10 год. у Громадському офісі відбудеться пресконференція за результатами співпраці в напрямку соціальної профілактики для клієнтів пробації.
Спікери заходу:
Костянтин Данильченко, директор виконавчий БО «100 відсотків життя. Кропивницький» інформуватиме про роботу соціальних працівників та юриста із суб’єктами Центру пробації, профілактику ВІЛ, туберкульозу, гепатиту.
Олег Краснокутський, директор Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповість про ефективність вперше запровадженої послуги соціальної профілактики у Кропивницькому, які переваги співпраці з благодійною організацією в цьому напрямку.
Людмила Присяжнюк, старший інспектор Фортечного районного відділу ДУ Центр пробації в Кіровоградській області інформуватиме про клієнтів, які перебувають на обліку в Центрі пробації, та ефективність послуг, отриманих від благодійної організації.
Адреса: приміщення облдержадміністрації, вхід з вул. Дворцова, 4 поверх, каб. 408.
Робота триває у межах проєкту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується USAID Ukraine - USAID Україна та впроваджується PATH, що спрямований на впровадження соціального замовлення/контрактування на послуги особам із ВІЛ, ТБ, ВГС та наркозалежністю в установах ДКВС України та органах пробації (Модуль 6)