handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Аля Логінова: про спорт, добро і саморозвиток

Керівник відділу аналітики та адвокації БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Аля Логинова відкриває цього року нашу рубрику #знай_наших.
У цій рубриці ми пообіцяли розповідати вам про захоплення нашої команди. А якщо їх декілька, як в нашої Алі, то як не поділитися тим, чому присвячують свій час наші фахівці.
- Якби я розповідала про своє захоплення, я би почала з того, що два роки тому у мене почалися важливі відносини - це відносини зі мною. Для мене стало важливо налаштувати хороші відносини із своїм тілом, свідомістю і духовністю.
У цьому мені допомагали різні люди, з якими я зустрічалася. В тому числі психологи, які навчали мене розуміти себе. Також практики – медитація, йога. У результаті це привело мене, в тому числі, до спорту. Я захотіла розвивати своє тіло і сили. Для мене основним мотиватором стало не те, що здорово чи класно. Мабуть, навпаки. Я в дитинстві ніколи не ходила на заняття з фізичної культури. Спортзал раніше для мене був фактором стресу. І в моїй свідомості виникло те, що треба йти туди, де страшно, адже там твоя точка розвитку. Відтоді я намагаюся займатися фізичним розвитком. Мені подобається, як змінилися моя свідомість і тіло, - розповідає про себе Аля.
Дівчина почала цікавитися різними практиками саморозвитку. Пригадує, незабутній подарунок, який зробила собі на день народження. Каже, у неї тривалий час лежали кошти, подаровані друзями. І в один день вона вирішила придбати собі курс відомого психолога по щастя Алли Клименко. Власне, тут і відбулося нове розуміння своїх мрій і бажань. З посмішкою Аля пригадує чудовий тренінг, який був торік у Карпатах. Як вона каже, цей тренінг навчив, як саме долати фактори стресу. І відтепер у неї є можливість ділитися цими знаннями з людьми, які цього потребують.
- Моєю основною пристрастю є планування. Ставити цілі і досягати їх. Це теж пов’язане з розвитком особистості. У мене раніше були якості, які мені не подобалися. Я була нетерплячою. Я не любила програвати і дуже розчаровувалася, коли програвала. І це мене навчило жити легше і більш свідомо. Я люблю мандрувати і відкривати для себе країни. Мене надихає природа. У мене обмежена кількість фото із мандрівок. Я спочатку насолоджуюся очима, а тоді фотографую, щоб залишити для себе ці моменти з відчуттями, - каже Аля.
І насамкінець нашої розмови дівчина відзначає важливість допомагати і підтримувати інших, адже це зігріває і надихає. Аля любить тварин, особливо не може пройти, коли поряд бездомні собаки, які потребують найменшого – лагідного погляду, теплого дотику. Тому Аля ніколи не проходить повз собак чи кішок, яких бачить на вулиці. До того ж, підтримує фінансово благодійні фонди, які опікуються бездомними тваринками.
- Я відчуваю гармонію, коли їх гладжу, а вони дарують тепло у відповідь, - з посмішкою каже дівчина.