handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

У благодійній організації «100 відсотків життя. Кропивницький» замовили понад 200 оральних тестів

Протягом п’ятого проєктного року USAID HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині» благодійною організацією «100 відсотків життя. Кропивницький» реалізовано 248 оральних текстів, з них 236 SAFE BOX.

Наразі протестуватись на ВІЛ стає простіше за допомогою оральних тестів. Такий тест працює за слиною. Пройти тестування на ВІЛ вдома максимально просто та зручно. Для цього необхідно перевірити власне здоров’я через сайт prozdorovia.in.ua, скориставшись опцією «Хочу обстежитись». Далі – замовити оральний тест для діагностики ВІЛ-інфекції.

- Відвідувач сайту повинен пройти анкетування, яке визначить ризики  інфікування на ВІЛ. Опісля можна замовити тест додому з будь-якого регіону України. Оральний тест на ВІЛ - одна з найновіших опцій у діагностиці захворювання. Він дуже простий у використанні, а результат можна отримати за 20 хвилин. Точність діагностики сягає  99 % за умови дотримання інструкції, - як це працює розповідає координаторка проєкту HealthLink на Кіровоградщині Катерина Тимошенко.

Пройти тестування на ВІЛ легко, зручно і безпечно!