handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Механізм соціального замовлення в громаді – це реально?

Днями в м. Олександрія відбулася панельна дискусія «Механізм соціального замовлення в громаді – це реально?», яку провела громадська організація «Олександрійський гендерний інформаційний центр». Серед експертів – був запрошений і виконавчий директор БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Костянтин Данильченко.
Костянтин поділився практикою надання соціальних послуг за кошти місцевих бюджетів: послуги соціальної профілактики для клієнтів пробації у Кропивницькому.
- Кропивницькою міською радою 25 березня 2021 року було виділено 130 тис. грн. для надання послуг соціальної профілактики для осіб, які опинились у складних життєвих обставинах з числа осіб, які перебувають на обліку в Кропивницькому міському відділі філії ДУ «Центр пробації» протягом 12 місяців 2021 року. За результатами відкритої конкурсної закупівлі через систему державних закупівель Prozorro 02.06.2021 р. Кропивницьким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на суму 94664,32 грн. закуплено послуги соціальної профілактики для осіб, які опинились у складних життєвих обставинах з числа осіб, які перебувають на обліку в Кропивницькому міському відділі філії ДУ «Центр пробації» у БО «100 відсотків життя. Кропивницький». За період з 02.06.2021 – до 31.12.2020 р., планується надати послуги 184 особам.
***
Діяльність щодо реалізації соціальної профілактики відбувається у рамках компоненту 162М/163М, який реалізує БО «Світло надії» та фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках Проекту, що впроваджується БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ»