handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Відбулася новорічна благодійна казка

Відбулася благодійна новорічній казці "4 королівства" за мотивами Гофмана "Лускунчик". Яскраві і талановиті виступи танцювального колективу "Аеліта" та акторів вразили глядачів і на цілу годину захопили у справжню казку.
Під час заходу діяла благодійна скринька у підтримку діток, хворих на туберкульоз. Наша команда поширювала флаєри з інформацією про нашу благодійну місію - встановлення ігрового комплексу на території медзакладу, де лікуються дітки, хворі на туберклуьоз. Дякуємо кожному, хто цього дня став благодійником для цих дітей! Було зібрано 1427 грн.
Дякуємо Кіровоградській обласній філармонії за доброчинний захід, у рамках якого вдалося створити добру справу. У День Святого Миколая кожен зміг стати чарівником! Нехай же мрії кожного збуваються!