handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Знай наших: Аліна Кареліна

У рубриці #знай_наших ми продовжуємо розповідати історії про наших співробітників. Це історії про те, чим вони захоплюються, крім своєї основної роботи. Сьогодні знайомимо вас з Аліною Кареліною, яка досить давно працює в нашій організації.
Її захоплення – творче, цікаве, жіночне.
- Я захопилася малюванням на нігтях. І хоча розписом на нігтях я цікавилася доволі давно, однак завжди бракувало часу. Та коли настав карантинний період, були закриті всі манікюрні салони, власне, тоді я і наважилася розпочати. Я подумала, що цей час саме для того, щоб реалізувати те, що завжди відкладаєш у довгий ящик. Через сайт я замовила всі необхідні інструменти для манікюру – лампу, фрезір, фрези, стерилізатор, настільну лампу, кісточки та багато інших деталей, які необхідні. Якщо у мене є ідея і я чогось дуже хочу, то я доволі завзята, намагаюся, щоб у мене було все і одразу. Тому без вагань придбала все необхідне. Я замовлення чекала майже два місяці. І коли отримала все, то поринула у нього повністю, - ділиться Аліна.
Дівчина кісточками вчилася малювати, робити опили, дивилася відео від майстрів в інстаграмі. Зараз вже набила руку, тому сміливо робить неймовірні манікюри мамі, друзям і колегам. Кольори обирає різні, в залежності від настрою. Коли є натхнення, завжди експериментує і дивує своєю творчістю.
У людях Аліна поважає чесність. Каже, що ціную відданих людей, які роблять корисні справи без будь-яких матеріальних благ.