handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Загальна зустріч у напрямку соціальної профілактики

Днями відбулася загальна зустріч у напрямку соціальної профілактики, яку здійснює БО «100 відсотків життя. Кропивницький» третій рік поспіль.
Участь в заході взяли начальник філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Владислав Музика, інспектори Фортечного, Подільського та Кропивницького районного відділу №1, координатор пенітенціарного напрямку БО"100 відсотків життя. Кропивницький" Олександр Камінський, соціальний працівник консультативного кабінету Сергій Чабанюк.
На зустрічі підвели підсумки року по профілактиці, а також окреслили пріоритети на 2022 рік.
- Об'єднання зусиль органів пробації та громадських організцій є важливим напрямком співпраці у роботі із суб'єктами пробації. Соціальна профілактика щодо попередження та тестування і скринінг на такі хвороби, як ВІЛ, туберкульоз та гепатит С актуальні для суб'єктів пробації. Також важливо для них відновлення паспорту громадянина України, зокрема, оплата державного мита, що дає змогу отримувати медичні і соціальні послуги. Тому плануємо продовжувати таку співпрацю і в подальшому, а також розширювати її щодо створення відеоконтенту та висвітлення у ЗМІ, - наголосив Владислав Музика.
- Завдяки персоналу пробації та їх активності щодо переадресації умовно засуджених до консультативного кабінету вдалося максимально надати консультації щодо соціальної профілактики. Так, ми досягли значних результатів у попередженні проблем у сфері здоров'я та соціалізації засуджених, - наголосив Олександр Камінський.
Варто зазначити, що така співпраця стала можливою завдяки закупівлі послуг соціальної профілактики Кропивницьким міським Центром соціальних служб за бюджетні кошти Кропивницької міської ради.