handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Тетяна Ткаченко про тестування на ВІЛ

#ТестуюсяНаВІЛ під цим хештегом ми продовжуємо соціальну кампанію на Кіровоградщині з мотивування до проходження тестування на ВІЛ в рамках Проект USAID HealthLink
Щотижня лідери громадської думки та експерти у своїх сферах розповідають про свій досвід тестування на ВІЛ. Сьогодні спілкуємося з директоркою обласного Музей мистецтв Тетяною Ткаченко-Cухановою.
"Навіть точно не пригадаю, коли вперше робила тест на ВІЛ. Але при необхідності, чи для госпіталізації, чи при плановому обстеженні, завжди здаю без жодних заперечень.
Наш обов'язок дбати про своє здоров'я та не нести загрозу оточуючим.
Неодноразово у співпраці з нашими партнерами ми проводили тестування саме в музеї і не лише для співробітників, а й для відвідувачів. І дні тестування переважно обирали саме в дні проведення масових заходів.
Важливість вчасного обстеження важко переоцінити. І це не слова... Бо якщо захворення виявляється вчасно, то й шанси на лікування зростають, і якість життя зберігається. Щиро раджу – тестуйтеся на ВІЛ!
Піклуйтеся про себе, близьких і оточуючих! Усім здоров'я!"