handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Яна Ковальова про тестування на ВІЛ

#ТестуюсяНаВІЛ під цим хештегом ми продовжуємо соціальну кампанію на Кіровоградщині з мотивування до проходження тестування на ВІЛ в рамках Проект USAID HealthLink
Щотижня лідери громадської думки та експерти у своїх сферах розповідають про свій досвід тестування на ВІЛ. Сьогодні спілкуємося із депутаткою Кропивницької районної ради Яна Ковальова.
«Вперше я протестувалася на ВІЛ у 2007 році. І можу сказати, що це не страшно було, навіть мені, людині, яка боїться шприців, скарифікаторів і подібних штук. Тоді я брала участь у толоці, яка проводилась у рамках "Дня довкілля", і проколола ногу шприцем. Дякуючи заступнику голови райдержадміністрації мене одразу доставили в лікарню і провели комплекс заходів, які тривали не один місяць... Відтоді я проходжу тестування на ВІЛ двічі в рік. На жаль, в Україні немає практики обов’язкового обстеження на ВІЛ… Вважаю, що кожна людина має бути поінформована про свій статус, своє здоров’я. Адже значна частина інфікованих довідуються про свій ВІЛ-позитивний статус випадково. Але тут, як і в кожній хворобі, чим швидше маєш інформацію, тим швидше – лікування.
Я, як учасник цієї соціальної кампанії, закликаю мешканців Кіровоградщини вчасно обстежуватися, аби попередити різні негативні наслідки. Не вагайтеся! Тестуйтеся та мотивуйте пройти тестування на ВІЛ своїх рідних, друзів, знайомих.