handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Cоціальна працівниця допомогла клієнтці влаштуватися на роботу

Мар’яна лікувала туберкульоз два роки. Здавалося, що це безкінечність… До нашої благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький» жінка потрапила у червні 2020 року. У неї був лікарсько-стійкий туберкульоз.

Відтоді її долею опікувалася соціальна працівниця проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» Надія Бордунос. Мар’яна потребувала моральної підтримки, адже хвилювалася не лише про свій стан здоров’я, а й про життя своєї донечки-школярки. І фінансової, адже вона довгий період була безробітною, тож будь-яка допомога для неї була на вагу золота.

- Я щиро дякую за підтримку соціальній працівниці. Завдяки її соціальному супроводу, я повністю пройшла лікування. Вона мене підтримувала там, де опускалися руки… І зараз, коли я повністю одужала, я дуже хотіла вийти на роботу, щоб заробляти кошти на життя, а не чекати від когось допомоги. І тут на допомогу прийшла Надія. Вона мені дуже допомогла з пошуком роботи за моєю спеціальністю. І зараз я працюю, забезпечена повним пакетом соціальних послуг. Я знову почуваю себе здоровою і щасливою, - ділиться своєю історією Мар’яна.