handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Оксана Білоброва: "Протестуйтеся! Це може врятувати ваше життя!"

#ТестуюсяНаВІЛ під цим хештегом ми розпочинаємо соціальну кампанію на Кіровоградщині з мотивування до проходження тестування на ВІЛ в рамках Проект USAID HealthLink.
Щотижня лідери громадської думки та експерти у своїх сферах розповідають про свій досвід тестування на ВІЛ.
Сьогодні ми спілкуємося із Оксана Білоброва - начальницею відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області.
"Усе починається з уваги до свого стану. Чи дбаєте ви про себе, чи чуєте сигнали свого тіла, чи оберігаєте, піклуєтесь, захищаєте те, що вам дали один раз і на все життя? Чи біжимо у шаленому ритмі і зупиняємося тільки тоді, коли далі прірва, коли організм вже здається... А усе просто - вчасно пройти комплексний медичний огляд, бо ми ж знаємо - рання діагностика збоїв збільшує шанси на одужання, займатися профілактикою, дбати про свою безпеку та людей, яких ми любимо, які поряд!
Сьогодні я говорю про ВІЛ. Найстрашніше, коли люди не знають, що мають це захворювання... А усе просто, потрібно пройти тестування - швидке, безболісне, безкоштовне та анонімне. У нас в Кропивницькому ви можете звернутися до фахівців Кіровоградське обласне відділення ВБО "ВМ ЛЖВ". Подбайте про себе, бо хто, як не Ви?
Один з видів профілактики ВІЛ - уникати небезпечних ситуацій, але в роботі поліцейського це складно. Тому, коли наші партнери з ОБФ "Повернення до життя", запропонували пройти нам таке тестування, ми погодилися. Хвилювалася - так, говорю чесно, бо ніхто не застрахований!
"Усе добре!"- усміхнулася Оленка і моє серце стишило ритм. - Бережіть себе!" .
"Обов'язково!"- обіцяю я.
Знайдіть час, можливість! Протестуйтеся! Це може врятувати Ваше Життя! Любіть себе!
За останні роки ми зрозуміли цінність здоров'я, правда? Цінуйте та Бережіть!"