handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Оголошуємо збір коштів на дитячий майданчик для діток, хворих на туберкульз

Ми ініціюємо збір коштів для облаштування дитячого ігрового комплексу для діток, хворих на туберкульоз, які проходять лікування в Кіровоградському обласному фтизіопульмунологічному медичному центрі (колишня назва – протитуберкульозний диспансер).
Ми четвертий рік поспіль опікуємося дітками, хворими на туберкульоз. Надаємо соціальний і психологічний супровід, допомагаємо у зборі речей та іграшок, дитячого харчування, підгузок. Також ми облаштували дитячу ігрову кімнату в обласному фтизіопульмунологічному медичному центрі, де б діти могли почитати книжки чи погратися. Наразі, актуально обладнати дитячий ігровий комплекс для дозвілля дітей, які лікуються в закладі, що сприятиме підвищенню їхньої рухової активності, як однієї зі складових, що позитивно впливають на одужання.
Протягом 2020 року стаціонарного лікування туберкульозу потребували 14 дітей з Кіровоградської області. За вісім місяців 2021 року чутливий туберкульоз виявлено у 15 дітей віком від 3 до 14 років, мультирезистентний туберкульоз у двох дітей.
Організатори запрошують усіх небайдужих підтримати благодійну ініціативу та долучитися до збору коштів. Загальна сума збору – 45 тис грн.
- ТБ стосується тебе! Ми повинні про це пам’ятати, адже туберкульоз не запитує про вік і соціальний статус, - додають організатори.
 
РЕКВІЗИТИ 
 БО "Кіровоградське обласне відділення всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД",
р/р UA393052990000026002025100221 у АТ КБ «Приватбанк»
МФО - 305299,
Ідентифікаційний код юридичної особи – 33179430.
Призначення: "Благодійна пожертва на благодійну програму «ТБ стосується тебе»