handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Перемогти туберкульоз заради дітей

Ця історія про молодого чоловіка, який сам виховує двох малолітніх дітей, раптово дізнався, що його життя стає на паузу через туберкульоз.

32-річний Андрій (ім’я змінено) захворів на туберкульоз легень 8 місяців тому.

В Андрія виявилася стійка форма туберкульозу. Та враховуючи тест медикаментозної чутливості, лікарі запропонували Андрію пройти короткий курс лікування, який триватиме лише 9 місяців. Чоловік погодився. Лікування розпочав амбулаторно. 

 Андрій працює, один виховує двоє малолітніх дітей. Питання лікуватися чи ні – не виникало, адже знав однозначно, що повинен розпочати прийом протитуберкульозних препаратів, щоб якнайшвидше одужати і знову повернутися до активного способу життя з рідними. 

Проте на 7-му місяці лікування туберкульозу в Андрія з’явилась серйозна підозра на загострення туберкульозу легень… Для її виключення необхідно було дороговартісне обстеження – СКТ ОГК, на яке коштів в родини не було. До того ж, відколи чоловік на лікарняному з березня 2021 року, жодного разу йому не оплатили лікарняний лист. 

- Матеріальний стан пацієнта був дуже тяжкий. Тож ми звернулись до благодійної організації  «100 вісотків життя. Кропивницький» за допомогою, яку дуже швидко отримали. Пацієнту через чотири  дні після звернення було проведено КТ ОГК, на якому була позитивна динаміка, даних за загострення туберкульозу не було виявлено. Це дало змогу виключити прогресування хвороби у Андрія. Зараз він завершує лікування. Через три тижні ми сподіваємося, що курс лікування буде ефективно завершено, а хворобу – подолано, - розповідає історію боротьби з туберкульозом лікарка пацієнта, звертаючи увагу кожного на вчасному обстеженні.