handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Він втратив маму через туберкульоз...

 

У чотири рочки дітки думають про іграшки, прогулянки, розмальовки, мультфільми… Та інакше сталося із маленьким хлопчиком Максимком.

Він втратив маму через туберкульоз. Його та його сестру перевірили, як осіб, що мали контакт з хворим на туберкульоз. На жаль, туберкульоз підтвердився. Вони не знали, що з ними буде і хто підтримає.

Та рідні їх не залишили в біді. Дядько і тітка, маючи своїх трьох дітей, оформили опіку над Максимком і його сестрою. Єдине, вони мали пройти лікування, щоб бути здоровими. Та під час лікування лікарка запримітила, що в хлопчика є підозра на туберкульоз внутрішньо грудних лімфовузлів. Треба було робити СКТ, але грошей у опікунів не було… Тоді звернулися до благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький», де опікуються дітками хворими на туберкульоз.

У рамках проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» в організації оплатили обстеження хлопчика. На жаль, припущення щодо хвороби підтвердилися. І, на щастя, наразі після 9 місяців лікування хвороби, можна сміливо говорити про одужання Максима.