handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Підтримали жінку з ВІЛ

Безвідповідальність до хвороби часто призводить до плачевних результатів. Так сталося і з 31-річною Катериною із Бобринця.

У жінки ВІЛ. Вона стояла на обліку в інфекційного лікаря. Рекомендації по лікуванню не виконувала. Антиретровірусну терапію (АРТ) частіше не пила, ніж пила. Вона почала погано почуватися, тож звернулася в Бобринецьку лікарню за допомогою. Катерину госпіталізували, діагностували туберкульоз.

 Жінці пояснили важливість лікування. Тому вона дотримувалася рекомендацій під час стаціонарного лікування. Зараз лікується вдома. Та досі супутні хвороби дають знати про себе. Катерина потребувала СКТ-обстеження голови. Проте коштів на це обстеження в неї не було.

 Лікуюча лікарка звернулася до благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький». Ми вислухали історію про те, що  жінка хоче одужати, знайшли можливість оплатити СКТ в межах проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за підтримки Глобального фонду.

 Результати обстеження не потішили, і лікарі направили пацієнтку на подальші обстеження супутньої патології. Зараз Катерина усвідомила свою помилку, тримається обома руками, щоб одужати. І радить людям з ВІЛ не відкладати прийом АРТ, а дотримуватися всіх рекомендацій лікарів, щоб не сталося так, як у неї.