handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Історія допомоги

Туберкульоз не запитує про вік. Ніколи. Він приходить раптово – стан здоров’я погіршується, починаєш шукати причину, обстежуєшся, допоки лікар не виносить вердикт.
Сашко захворів на туберкульоз легень і туберкульоз хребта у 30 років. Було страшно, що буде з ним далі. Думав про себе і своїх двох малих дітей, як справлятиметься сама дружина. Він хотів бути поряд.
- Саша дуже хотів одужати, щоб якнайшвидше повернутися до своєї сім’ї. Він відповідально поставився до прийому протитуберкульозних препаратів. Розумів, що необхідно обстежити контактних осіб, щоб знати про стан здоров’я. Лікувався протягом тривалого часу. Він потребував СКТ-обстеження легень. Це дороговартісна процедура, тому наш клієнт звернувся до нас за допомогою. Я звернулася до партнерської організації TBpeopleUkraine, попросивши через мобільний додаток Onelmpact оплатити СКТ-обстеження. І диво сталося! Після обстеження результати порадували усіх! Туберкульоз легень вилікувано! – розповідає Анна Шевченко - соціальна працівниця проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується USAID, впроваджується #РАТН.
Наразі Саша лікує туберкульоз хребта. Влаштувався на роботу, щоб підтримувати сім’ю.