handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Історія боротьби

Він інфікувався туберкульозом, перебуваючи в зоні АТО. Проходив обстеження в медичній частині, де власне йому і діагностували «мультирезистентний туберкульоз». Лікуватися повернувся у Кропивницький. Тут, у Кіровоградському обласному фтизіопульмунологічному медичному центрі, хлопцю порадили звернутися за соціальною та психологічною підтримкою у благодійну організацію «100 відсотків життя. Кропивницький».
- Назар дуже хвилювався. У нього був психологічно не стабільний стан. Я кілька разів направляв його до психолога організації, кажу, якщо ти не проконсультуєшся, то так і будеш заглиблюватися, у тому числі і в сімейні проблеми. Він замкнутий, тому до нього треба було знаходити підхід. Ми часто спілкувалися, зустрічалися, я передавав сертифікати на продукти харчування. Врешті, він розпочав шлях боротьби з туберкульозом. Мені важливо, щоб була прихильність до лікування, - каже Сергій Чабанюк - соціальний працівник проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується USAID, впроваджується РАТН.
Наразі чоловіку залишилося лікувати хворобу два місяці. І він з впевненістю скаже, що туберкульоз у минулому.