handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

ВІЛ-позитивна: Мені б з кимось поговорити...

ВІЛ-позитивній Лізі з кожним днем ставало все гірше. «Мені би з кимось поговорити…», - сказала своїй лікарці з Кіровоградського обласного центру профілактики та боротьби ВІЛ/СНІД Олені Хомяк. Вона порадила допомогу нашої благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький».
- Доброго дня, Пашо! Мені стає гірше, не розумію навіть чому… Чи могли б ви переслати мені АРВ-терапію поштою? – запитала жінка, коли їй зателефонував Павло Грибок – соціальний працівник проєкту «Безпечність, доставка, безперебійність», який підтримано Глобальним фондом.
- Так, звісно! Диктуйте адресу! Що вас найбільше непокоїть? – запитав наш соціальний працівник. Згодом надіслав терапію, не відкладаючи.
- Мені страшно, що зі мною може щось статися, адже є певні симптоми. Живу в селі. У мене діти, будинок, пай, чоловіка немає…, - почала бідкатися Ліза.
І так слово за слово, Павло Грибок вислухав жінку, яка потребувала допомоги. Під час розмови запропонував пройти обстеження на туберкульоз, адже припустив із її симптомів, що ймовірно у неї він є. Запропонував знайти можливість приїхати у Кропивницький для СКТ-обстеження, яке для неї буде безкоштовним. Ліза погодилася, бо тривожилася за свій стан.
- Таки туберкульоз… Дякую, що наполягли і допомогли з обстеженням! – сказала ВІЛ-позитивна Ліза, яка зараз у свої 36 років наполегливо лікується, адже хоче додому до своїх дітей…