handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Разом ми зможемо все!

Володя приїхав до себе в село від лікаря пізно ввечері. Він став на облік для отримання АРВ-терапії, яка необхідна для безпечного та якісного життя людям з ВІЛ.

- Що кажуть? – запитує дружина Ганна.

Чоловік мовчки протягує призначення. Читає.

- То ти купив ці допоміжні препарати? – запитує.

- Які допоміжні? – перепитує чоловік, адже в аптеку не заходив, а чесно кажучи, навіть не читав, що написав лікар.

- Ну ось написано, що необхідно пити препарати для профілактики торч-інфекції, туберкульозу, стоматиту, - Ганна починає зачитувати.

- Не купив, - зупиняє дружину і йде в кімнату.

Ганна кладе призначення від лікаря на стіл. Подумки себе заспокоює, адже знає, що не повинна бурчати на чоловіка, а бути йому підтримкою.

Уже наступного дня вона обходила всі аптеки в районному центрі, однак необхідних ліків не було. Вона почала шукати всі можливі варіанти. Телефонує до благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький». Пояснює ситуацію, просить підтримки. Під свою опіку клієнта взяла Катерина Ігнатьєва – соціальна працівниця проєкту «Безпечність, доставка, безперебійність», який підтримано Глобальним фондом. Вона зайшла у кілька аптек з надією придбати необхідні ліки, однак їх не було. Тоді за направленням лікуючого лікаря Володі звернулася в Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД. Тут отримала безкоштовно препарати і передала поштою клієнту.

 …Володя заходить до кухні бере таблетки. Запиває склянкою води. Сідає поряд з дружиною, яка готувала салат. Обіймає.

 - Дякую, що ти знайшла необхідні ліки, звернулася у благодійну організацію. Дякую, що ти мене підтримуєш!

- Разом – ми зможемо все! – щиро відповідає.