handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Історія допомоги

У Ярослава ВІЛ-позитивний статус. Він працює за кордоном. У Кропивницький приїздить двічі на рік для проходження відповідних обстежень. АРВ-терапію йому здебільшого передає сестра один раз у місяць. Та наразі у 47-річного чоловіка постало питання про те, щоб отримати лікування на довший період без залучення сестри.
- Ми допомогли цьому клієнту, коли він замовив терапію додому у межах проєкту «Безпечність, доставка, безперебійність», який втілює БО «100 відсотків життя. Кропивницький» за підтримки Глобального фонду. Я звернулася до лікуючого лікаря, яка запропонувала Ярославу змінити схему лікування. Він погодився. Тоді я отримала необхідні препарати і надіслала чоловіку поштою. Відтепер їх вистачить на п’ять місяців, а не на один, як було раніше, - розповідає соціальна працівниця Катерина Ігнатьєва.
Ярослав в очікуванні посилки. Квитки на руках, тож знову відправляється на заробітки за кордон. Він дбає про своє здоров’я, адже життя з ВІЛ безпечне за умови прийому АРВ-терапії.