handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Ледь не залишилася без АРТ-терапії

Валя ледь не залишилася без АРТ-терапії, якби не допомога Катерини Ігнатьєвої – нашої соціальної працівниці проєкту «Безпечність, доставка, безперебійність», який підтримано Глобальним фондом.
Валя проживає у віддаленому селі Знам’янського району. З моменту карантину рейсові автобуси досі не відновлені, щоб дістатися в район потрібно подолати понад 15 кілометрів. Про те, що залишилося дві таблетки АРТ-терапії вона помітила не одразу, адже не звернула увагу за прибиранням врожаю на городі та домашніми клопотами.
- Ви розумієте, це жттєвонеобхідні ліки! Допоможіть з доставкою! – бідкається Валя, телефонуючи нам на гарячу лінію. – Мій чоловік теж приймає АРТ-терапію, але в нього інша схема. Як мені бути?
Соціальна працівниця Катерина Ігнатьєва переадресувала Валентину до лікуючої лікарки Кіровоградського обласного СНІД-центру Олени Хомяк, яка проконсультувала жінку та запропонувала їй змінити схему лікування. Так, Валентина не залишилася без ліків, а продовжила їх приймати за схемою свого чоловіка.
- Валя дуже відповідально ставиться до свого здоров’я. У них з чоловіком ВІЛ з 2016 року. Дізнавшись про свій діагноз, вони почали приймати одразу АРТ-терапію. Завдяки лікуванню у них народилися двоє здорових діток, без ВІЛ-позитивного статусу, - розповідає про свою клієнтку Катерина Ігнатьєва.
Наразі Катерина відправила посилку з ліками згідно з новою схемою лікування на два місяці. Валентина дякує нашій благодійній організації за увагу та турботу.