handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Новини партнерів

На Кіровоградщині на базі філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області організовано мобільний пункт масової вакцинації.
16 серпня за ініціативи начальника філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Владислав Музыка та за сприяння виконавчого директора благодійної організації «100% життя. Кропивницький» Костянтин Данильченко і департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації, на базі філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області було організовано мобільний пункт масової вакцинації, де персонал уповноваженого органу з питань пробації, члени їхніх родин та клієнти пробації змогли отримати щеплення від коронавірусної хвороби.
Головною метою організації даного заходу було продемонструвати на власному прикладі, що вакцинація – це крок у здорове майбутнє нашої держави.
Персонал уповноваженого органу з питань пробації активно підтримує тенденції до масових щеплень й на власному прикладі демонструє, що щеплення є найефективнішим засобом на шляху до подолання пандемії, адже COVID-19 – це смертельно небезпечна хвороба, ліків від якої не існує.