handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Ірина Молчанова: Ваша організація дуже допомагає у діагностиці людей на ВІЛ-інфекцію

Наша наступна героїня у рубриці «Лікарі рятують життя» Молчанова Ірина Миколаївна, заступник директора з медичної частини КНП «Долинська центральна лікарні Долинської міської ради», медична координаторка Проект USAID HealthLink.
- Чому ви обрали медичну сферу?
- У мене у сім’ї немає медичних працівників. Та в мене було велике бажання допомагати людям, хотіла бути корисною. Я вступила в Дніпропетровську медичну академію на педіатричний факультет. Була інтернатура, опісля я розпочала трудовий шлях у Долинській лікарні, де працюю п’ятий рік.
- Наскільки ефективне для Вас партнерство з БО «100 відсотків життя. Кропивницький»?
- Ваша організація дуже допомагає у діагностиці людей на ВІЛ-інфекцію. Ми централізовано не отримуємо тести для обстеження на ВІЛ, тому завдяки вам ми проводимо тестування на ВІЛ, це безкоштовно. Також ви даєте корисну інформацію для медичних працівників у даній темі. Це допомагає краще закріплювати свої знання і бути завжди обізнаним!