handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Його вигнала дружина через туберкульоз, та прийняла однокласниця...

Житель обласного центру Степан неочікувано захворів на туберклуьоз. Найперше - одразу повідомив про це дружину. Втім вона виставила чоловіка за двері.
«Хотів уберегти її від хвороби. Пояснював про своє лікування. Однак вона мене не чула. Закрила переді мною двері. Ледь встиг забрати свої речі. Я пішов жити на квартиру. Ми розлучилися. З таким діагнозом я був не потрібен своїй дружині, яка ніби вчора давала обітницю «бути разом і в горі, і в радості». Я хотів одужати, бо хотів жити. Сумлінно приймав ліки. Завжди був на відеозв’язку зі своєю соціальною працівницею із БО "100 відсотків життя. Кропивницький" Надією Бордунос. Одного сонячного дня я вийшов на прогулянку в парк. Зустрів свою однокласницю. Розбалакалися. Я довірив їй свою історію. І тут неочікувана історія від неї – кілька років тому Даша теж хворіла туберкульозом. Вона його вилікувала. Відтоді вона стала для мене підтримкою. Ми часто зустрічалися. Я відчував, наскільки вона мені близька. Освідчився. Ми почали жити разом. Даша мене продовжувала підтримувати, оберігати, любити. Через рік у нас народилася донька. Зараз я згадую цю історію і не вірю, що пройшов шлях лікування туберкульозу. На той період я ще не знав нічого про відео-ДОТ-супровід. Тепер знаю, адже в лікарню я не ходив, протитуберкульозні препарати приймав вдома під контролем», - розповідає свою історію Степан.
Степан отримує соціальний супровід в рамках проєкту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині" за підтримки Глобального фонду.