handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Історія хворого на туберкульоз із щасливим продовженням

Які ми щасливі, коли після історій допомоги, які ми вам розповідаємо, залишається післясмак… Бо як може бути інакше, коли мова йде про порятунок життя, про підтримку людей, які ще вчора були на межі, які залишили рідний дім, щоб не чути осуду про те, що у сім’ї є хворий на туберкульоз…
Пригадуєте історію про Івана, який із дружиною і п’ятьма дітьми залишив рідний дім і переїхав в іншу область, через те, що односельці, дізнавшись, що в нього туберкульоз, їхню сім’ю почали обходити десятою дорогою?!
Так от маємо продовження, яке нам розповіла соціальна працівниця Надія Бордунос, яка здійснює соціальний супровід чоловіка в рамках проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині».
- Нещодавно ми вкотре обстежили всю сім’ю – п’ятьох дітей і дружину. Результати хороші, туберкульозу не виявлено. Іван ще лікується. Він уже пройшов непростий шлях – 15 місяців прийому протитуберкульозних препаратів. Восени він завершить лікування. Віримо, що все буде добре. Іван не може дочекатися цього часу, адже він уже думками у нових приємних клопотах. Його дружина вагітна. У жовтні народжувати. Ця новина наближає чоловіка до одужання, додає віри і сили завершити лікування! – каже Надія.
Дива трапляються там, де в них вірять. У цій сім’ї так і є, адже долаючи хворобу, вони виконують свою важливу місію – дають нові життя, виховують своїх діток в любові і турботі.