handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Завагітніла через два місяці після лікування туберкульозу

Валя так мріяла про свою дитинку, що завагітніла одразу через два місяці після завершення лікування туберкульозу.
Зараз за неї всі ми тримаємо кулачки, адже пройти довгий шлях боротьби з туберкульозом було складно – це лікування, яке потребує сили-волі, витримки, віри. На цьому етапі важливо було дотримуватися всіх рекомендацій лікаря і соціальної працівниці, яка прививала прихильність. Валя змогла! Валя сильна! Вона вірить у себе!
А що головне - лікування наближало жінку до її мрії – жити і дати нове життя.
- Нещодавно Валя робила повторне УЗД-обстеження. Результати хороші, патології у дитинки не виявлено. У легенях в жінки теж динаміка позитивна – зменшилася кількість вогнищ. Жінка почувається добре, більше відпочиває, і вже в передчутті пологів, - розповідає історію наша соціальна працівниця проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» Надія Бордунос.
На початку жовтня жінці народжувати. Ми віримо, що попереду у Валі і в її дитини буде світле майбутнє. Наша ж благодійна організація завжди поряд!