handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Валентина Лазарєва: "У нас одна мета – допомагати людям"

У рубриці "Лікарі рятують життя" продовжуємо розповідати про тих, хто допомогає рятувати життя. Лазарєва Валентина Михайлівна, лікарка-інфекціоністка Кіровоградського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДОм, з якою співпрацюємо в рамках проєкту «Механізм реагування Глобального фонду на COVID-19».
- Чому Ви обрали медичну сферу?
- У мене мама медик, у сім’ї є медики. І я вирішила ще далеко до 10 класу пов’язати своє життя з медициною. Після школи я поступила в Полтавський медичний стоматологічний університет на спеціальність «лікувальна справа». Потім я працювала за спеціальністю дерматовенеролог, далі пройшла перекваліфікацію і стала лікарем-інфекціоністом.
Я ціную свою роботу.
Медичний працівник – це людина, яка завжди відчуває біль іншої людини. Це людина, яка не повинна відмовляти у наданні допомоги іншій людині. Лікар повинен бути і психологом, адже потрібно в першу чергу психологічно підтримати пацієнта.
- Наскільки ефективне для Вас партнерство з БО «100 відсотків життя. Кропвиницький»?
- Я вже давно співпрацюю з БО «100 відсотків життя. Кропивницький». Я і в подальшому маю бажання і можливість співпрацювати з вами, адже в нас одна мета – допомагати людям.