handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Галина Горенко: "Наше партнерство є якісним та прогресивним"

Вона обрала професію медика, адже мріяла врятувати весь світ. Ми спілкуємося з важливим для нас партнером - головною лікаркою Кіровоградського обласного фтизіопульмунологічного медичного центру Галиною Олександрівною Горенко, з якою ми співпрацюємо, зокрема, в рамках проєкту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині".
- Чому Ви обрали медичну сферу?
- Чому присвятила своє життя лікувальній справі, допомозі людям? Це питання для мене є найзворушливим, надчутливим та водночас надсумним. Моя мрія бере початок в далекому дитинстві, коли я, маленька дівчинка, щиро кохаючи своїх батьків так хотіла, щоб знов до нашої родини повернулась радість та безтурботність, які були такими мінливими після того, як захворіла моя матуся. Я над усе мріяла про диво. Я так хотіла сама зробити це диво, допомогти матусі одужати, але я була не в змозі. І це так було важко розуміти. І ось тоді я усвідомила, що я стану лікарем, який буде допомогати людям, лікарем, який буде приносити щастя одужання, лікарем, для якого людина понад усе. І це для мене є сенс, в цьому є моє покликання, моє життя!
- Наскільки важливе та ефективне для Вас партнерство з благодійною організацією "100 відсотків життя. Кропивницький"?
- Співпраця з благодійною організацією "100 відсотків життя. Кропивницький" - це насамперед співпраця у досягненні спільної мети, вирішення конкретних завдань. Наше партнерство передбачає об'єднання й координацію зусиль і наших ресурсів у боротьбі з хворобою. Самотужки ми, медичні працівники, не в змозі перемогти це небезпечне захворювання - туберкульоз. Тільки об'єднавшись спільною ідеєю, об'єднуючи зусилля, розуміючи свою відповідальність, тільки так ми можемо допомагати людям, які живуть з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією. БО "100 відсотків життя. Кропивницький" - це наші помічники та справжні партнери. Коли пацієнт обстежений, йому надається лікування, але у нього можуть залишатися пригнічений душевний стан, розгубленість, виникають юридичні питання, соціальні, і ось на цьому етапі ми співпрацюємо з БО "100 відсотків життя. Кропивницький". Їх допомога особам, яких торкнулося таке складне захворювання, як туберкульоз, вкрай важлива та необхідна. Вирішуючи всі свої нагальні питання, стабілізуючи свій психологічний стан, отримуючи належне лікування, такі пацієнти краще соціалізуються і вже по-іншому дивляться на життя, та змінюється їх відношення до захворювання та до тривалого лікування. Так, наше партнерство є якісним та прогресивним, яке будується насамперед на нашому спільному зацікавлені результатом. І нашим найбільшим досягненням в спільній роботі я бачу наше взаєморозуміння, взаємодопомогу, здатність активізуватися разом навколо вирішення актуальних проблем.