handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Допомогли хлопчику з туберкульозом

Усі батьки бажають своїм дітям здоров’я та барвистого дитинства. Та є моменти, від яких ми не залежимо. Тоді життя диктує свої умови…

Сьогодні наша історія про маленького борця Сергійка, якому лише 4 роки, а він уже пізнав туберкульоз. Хворобу діагностували недавно. Спочатку у сім’ї захворів батько, який одразу розпочав лікування. Коли ж почали обстежувати контактних осіб, виявили хворобу і в сина.

Маленький борець зараз рівняється на батька і мужньо дотримується призначення лікаря. У сім’ї працює лише мама, яка з усіх сил заробляє кошти на харчування та нагальні потреби.

Нещодавно постало питання про придбання гепатопротекторів для Сергійка. Та в сім’ї кошти на мілині… Ми опікуємося хлопчиком, тому одразу почали шукати можливості для допомоги. Соціальна працівниця проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» Надія Бордунос звернулася через мобільний додаток до партнерської організації «TBpeopieUkraine», яка завжди підтримує діток з туберкульозом. Цього разу вони також відгукнулися на наше прохання, за що ми щиро вдячні.

Сергійко продовжує лікування. Він знає від мами і тата, що незабаром вони разом подолають хворобу, а для цього потрібно лікуватися.