handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

У період пандемії ВІЛ-позитивним відправляють ліки додому

БО «100 відсотків життя. Кропивницький» з березня втілює проєкт «Безпечність, доставка, безперебійність», який підтримано Глобальним фондом. У рамках даного проєкту люди з ВІЛ-позитивним статусом отримують послуги з передачі АРТ-терапії.

- У ВІЛ-позитивних людей вірус імунодефіциту вражає імунну систему. У кожного по різному – в когось більше, в когось менше. Та в будь-якому випадку ослаблений імунітет збільшує ризик захворіти на COVID-19. Тому всім людям з розвинутою стадією ВІЛ-інфекції або погано контрольованою ВІЛ-інфекцією, слід застосовувати додаткові запобіжні заходи. Один із них – це замовлення доставки АРТ-терапії за місцем проживання або перебування. Власне, тут ми і допомагаємо. Після того, як ми отримуємо подібне замовлення, соціальні працівники відправляють АРТ-препарати клієнтам додому. Наразі з 22 по 31 березня таку допомогу отримали 71 особа з ВІЛ-позитивним статусом. Ми прагнемо сформувати прихильність та утримати на АРТ-лікуванні, - зауважує старший соціальний працівник проєкту Роман Кузьменко.

 Також соціальні працівники рекомендують ВІЛ-позитивним людям дотримуватися загальних заходів безпеки, з яких фізичне дистанціювання, миття рук, носіння масок, самоізоляція при контакті з будь-ким з COVID-19 та інші.