handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

У Кропивницькому містян пригощатимуть кавою

Щороку 24 березня у всьому світі  відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом (World Tuberculosis Day).

За інформацією ВООЗ щодня майже 4000 людей  у світі втрачають життя внаслідок туберкульозу. Хвороба залишається у топі-10 причин смертності у світі, попри її виліковність. 

У цей день,  з ініціативи TBpeopleUkraine у 12 містах України, зокрема: Полтаві, Рівному, Черкасах, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Сєвєродонецьку, Тернополі, Кропивницькому, Чернігові, Києві, Кременчуці проводиться акція «Мотиваційна кава». В рамках заходу люди зможуть безкоштовно скуштувати не просто свою улюблену, запашну, смачну каву.

У Кропивницькому напій буде подаватися громадськими активістами БО «100 відсотків життя. Кропивниуький» в паперових стаканчиках з гаслами, що висвітлюють питання туберкульозу. Також на паперових стаканчиках розміщені QR-коди. Перейшовши, людина може ознайомитись з достовірною інформацією про туберкульоз.

Смачна кава від кав'ярні «Дві кави», що за адресою:  вул. Архітектора Паученка, 38. Звідти кавою пригощатимуть містян на площі Героїв майдану.

Цією акцією активісти прагнуть до формування толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема туберкульозу, збільшення обізнаності населення про хворобу, пріоритизація та привернення уваги людей, які приймають рішення щодо розв’язання проблем туберкульозу, актуалізації питання порушення прав людей, які хворіють на туберкульоз.

Проведення акції підтримали: Центр громадського здоров’я МОЗ України, БО “100% життя”, Партнерство “Зупинимо туберкульоз.Україна”, ГО “Асоціація мобільних кав’ярень”, БО “Світло Надії”. 

Акцію ініційовано БО TBpeopleUkraine в рамках реалізації проекту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який реалізується за фінансової підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria за підтримки з БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та за підтримки БО «100 відсотків життя. Кропивницький»