handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Відкрита вакансія на посаду "психолог"

Відкрито конкурс на позицію консультанта-психолога для консультування пацієнтів з ВІЛ та/ або туберкульозом, за проектами: «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» PATH Угоди № AID.574420-01704870-SUB від 15.05.2020 року та «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» Угоди № 008-GF-21 від 18.01.2021 р. за напрямками 103М Формування прихильності до лікування та соціальний супровід пацієнтів з медико-резистентним туберкульозом, 104М Формування прихильності до лікування та соціальний, 122М Надання послуг немедичного догляду ВІЛ-позитивним особам.

Вакансія у місті Кропивницький.

 Основні обов’язки консультанта-психолога:

  • – надання індивідуальних консультацій
  • – визначення проблемних ланок у маршруті пацієнта
  • – відстеження стану після проведення консультації
  • – ведення обліково-звітної документації щодо наданих послуг 

Вимоги до кандидата :

  • – вища психологічна освіта
  • – навички роботи на комп’ютері
  • – досвід надання аналогічних послуг консультанта-психолога (не менше 1-го років)
  • – зацікавленість в забезпеченні сталості послуг для пацієнтів з соціально-значущими захворюваннями, формування мотивації прихильності до лікування.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 19 березня 2021 включно (до 15-00 години). В темі листа, будь ласка, зазначте «Консультант-психолог».

Організатори конкурсу зв’язуються лише з тими кандидатами, які проходять попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом одного тижня після кінцевої дати подачі документів на конкурс.

Рівень гонорару визначається за результатами співбесіди.