handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Соціальна працівниця допомогла підписати договір із лікарем

Хвора на туберкульоз не змогла знайти сімейного лікаря. Як бути? З цим питанням вона звернулася до нашої організації.

Ліна – клієнтка нашої соціальної працівниці, яка працює в проєкті «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині». У жінки туберкульоз, який вона спершу лікувала в лікарні, а потім, коли не виділяла паличку Коха, її перевели на амбулаторне лікування. Вдома вона мала приймати протитуберкульозні препарати, оформити довідку для соціальних виплат по втраті непрацездатності.

- Однак перед тим, щоб отримати необхідну довідку, треба було зібрати підписи від профільних лікарів. Проте це зробити було неможливо, бо найперше – моя клієнтка не підписала декларацію із сімейним лікарем. Я всіляко намагалася допомогти. До того ж, Ліна прописана в районі, але проживає в місті Кропивницький. У поліклініці, куди ми звернулися, не вдалося підписати договір. Один сімейний лікар помер, два – звільнилися, і шість тисяч людей залишилися без допомоги… Тоді ми звернулися до лікаря ФОПа, який погодився взяти Ліну під медичний нагляд. Ми не залишили жінку, а підтримали і допомогли у її кроках до одужання, - розповідає соціальна працівниця Анна Шевченко.