handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Хворому на туберкульоз відновили паспорт і допомогли з отриманням ЗПТ

Якщо в людини трапилася біда, ми не залишаємо її на півдорозі, не шукаємо причини, щоб не допомогти, а знаходимо всі можливості, надаємо соціальний, психологічний, юридичний супровід. Своєю діяльністю ми доводимо, що життя – понад усе!

Вкотре ми це довели, коли нам, БО «100 відсотків життя. Кропивницький», повідомили про Анатолія – наркозалежного чоловіка, який живе з ВІЛ та лікує мультирезистентний туберкульоз. Чоловік чекав на замісну підтримувальну терапію, проте попри його бажання отримати цю терапію, а далі і АРВ-терапію від ВІЛ, було практично неможливо.

- Анатолій з іншого міста. У нього не було жодних документів, які підтверджували його особистість. Тому допомагати довелося майже з нуля. Ми залучили нашу юристку Тетяну Ковальову, яка зайнялася відновленням паспорту цього клієнта. У чоловіка відкрита форма туберкульозу.  Далі ми повинні були допомогти Анатолію у встановленні діагнозу щодо залежності від наркотичних речовин. Але це зробити було проблематично. Він знаходився на лікуванні туберкульозу в установі закритого типу, де немає нарколога. Щоб лягти на лікування у стаціонарне відділення наркодиспансеру, Анатолію треба було пройти тест на COVID-19 і надати довідку, що він мікобактерію Коха не виділяє. Тобто було замкнене коло…, - розповідає про сприяння у допомозі координатор напрямку ЗПТ Максим Горюнов, додаючи, що врешті вдалося клієнта поставити на замісну підтримувальну терапію, яка заміняє вуличні наркотичні речовини.

Наразі Анатолій перебуває під соціальним супроводом в рамках проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині». Соціальний працівник Анна Шевченко щодня передає протитуберкульозні препарати даному клієнту та формує прихильність до лікування.

- Ми щодня спілкуємося про необхідність приймати ліки та поступово йти до одужання. Він мене чує, приймає препарати. Якщо він і надалі буде відповідально ставитися до свого здоров’я, він буде ближче до вилікування туберкульозу, - наголошує Анна Шевченко.