handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

У Кропивницькому розповідатимуть про успішні соціальні ініціативи, втілені міською радою та неурядовим сектором

24 вересня року з 9:00 до 12:00 у громадському просторі Krop:hub Кропивницький (адреса: вул. Преображенська 2 (будинок побуту вхід з вулиці Островського) відбудеться круглий стіл «Успішні спільні соціальні ініціативи втілені міською радою міста Кропивницького та неурядовим сектором».

Ініціатори  - благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» з Кропивницьким центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За участі представників міської влади, громадських організацій, які діють на території Кропивницького та громадських організацій міста Полтава. 

Під час круглого столу буде презентовано досвід реалізації соціальних ініціатив БО «100  відсотків життя. Кропивницький» та співпраці з міською владою  та державою. Про це розповідатимуть виконавчий директор організації Костянтин Данильченко та координатор напрямків ВІЛ-сервісу та ТБ-сервісу Оксана Шершень. Як втілюється така співпраця у Полтаві, поділиться досвідом експерт БО «Світло надії» Надія Тімошенко. 

Організатори запрошують ЗМІ та всіх бажаючих долучитися до заходу.