Соціальна профілактика: особи, які на обліку в Центрі пробації отримують комплексну допомогу

Соціальний працівник БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Сергій Чабанюк надає послуги соціальної профілактики для осіб, які перебувають на обліку в органах пробації міста Кропивницького. 

Соціальна профілактика – це комплекс заходів, які спрямовані на попередження, обмеження та зупинення негативних соціальних і поведінкових явищ та їх наслідків і реалізується за допомогою різних інструментів впливу, таких як консультування щодо соціально-значущих захворювань (ВІЛ, туберкульоз, вірусний гепатит С), супровід клієнтів під час відновлення паспортів громадян України тощо.
Консолідація зусиль для забезпечення безпеки містян відбулась в рамках спільної ініціативи Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, філії ДУ «Центр пробації» у Кіровоградській області та нашої організації для забезпечення безпеки містян. Саме завдяки цьому особи, які перебувають на обліку в Кропивницькому міському відділі філії ДУ «Центр пробації», мають можливість отримати перелічені вище послуги соціальної профілактики за рахунок коштів бюджету м. Кропивницького.

Ініціатива реалізовується у межах проєкту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується USAID Ukraine - USAID Україна та впроваджується РАТН, що спрямований на впровадження соціального замовлення/контрактування на послуги особам із ВІЛ, ТБ, ВГС та наркозалежністю в установах ДКВС України та органах пробації (Модуль 6).