handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Юлія Чабанюк: #ЗаЩоМиБоремося

За що ми боремося щодня? У рамках загальнонаціонального флешмобу, про місію і цінності розповідає голова правління БО "100 відсотків життя. Кропивницький" Юлія Чабанюк.

«#ЗаЩоМиБоремось. Так це за доступ до безкоштовного тестування на ВІЛ. Більше 10 тисяч осіб Кіровоградської області за медичними показаннями мають змогу дізнатися про свій ВІЛ-статус. Близько 1000 осіб щороку отримують безкоштовні психологічну та юридичну консультацію. Кожен ВІЛ-позитивний має змогу отримати безкоштовну консультацію від наших соціальних працівників з подальшим соціальним супроводом. Головною цінністю є життя, в нашому випадку життя – це прийом ВІЛ-позитивними життєвонеобхідних ліків. У будь-який куточок Кіровоградської області наші соціальні працівники відправлять препарати, які надають змогу жити з ВІЛ повноцінним життям. #ЗаЩоЯБорюсь. Кожного дня я і моя команда докладає зусиль на боротьбу та знищення дискримінації по відношенню до ВІЛ-позитивних людей. Моя мрія – кожна ВІЛ-позитивна людина може відкрито говорити, що вона живе з ВІЛ. Кожна ВІЛ-позитивна дитина іде до дитячого садочку та школи і її батьки не бояться, що ВІЛ-позитивний статус, а саме його відкриття, нашкодить дитині», - наголошує Юлія.